Uniswap (UNI) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

UNI-UNI-freshblue-1

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Uniswap (UNI) yorum analizimizle birlikte, UNI Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, UNI için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte Uniswap yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde düşüş yaşamaya devam ediyor. Çoğu altcoinde derin düşüşler gözlemlenirken major altcoinlerin de sert düşüşler yaşadığı gözlemleniyor. UNI son 1 ay içerisinde %50’den fazla bir düşüş yaşadı. Altcoin kritik destek seviyelerin altında işlem görürken yükselişlerin yeniden başlayabilmesi için aşılması gereken önemli seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

UNI Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

UNI-12.14-01

Uniswap yorum analizi ile birlikte UNI coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, UNI fiyatının önemli bir düşen trend çizgisi altında işlem gördüğü gözlemleniyor. Altcoin için bu düşen trend çizgisi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sergilenmesi halinde kısa vadeli bir yükseliş trendinin aktif olması muhtemel olacaktır.

UNI için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef düşen trend çizgisi olacaktır. Bu düşen trend çizgisi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sergilenmesi halinde 16 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Ancak bu direnç seviyesinin aşılması halinde 18.7 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır. Ancak bu direnç seviyesi altcoin için kritik bir öneme sahiptir. Öyle ki UNI temmuz ayından beridir bu direnç seviyesinin üzerimde işlem görüyordu. Bu yüzden 18.7 dolar güçlü direnç seviyesi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sergilenmesi ile altcoinin yeni bir yükseliş trendine girmesi muhtemel olacaktır.

Uniswap için ayıların satış baskısını arttırması ile düşüşlerin devam etmesi muhtemel olacaktır. Altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 14 dolar seviyeleri olacaktır. Bu destek seviyesinin kırılımı halinde ise 11.25 dolar seviyelerine kadar bir düşüşün yaşanması muhtemel olacaktır.

Uniswap Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

UNI-12.14-02

Uniswap (UNI) teknik analizimizle birlikte, UNI’nin potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 4 saatlik grafikte, Uniswap fiyatının 20 günlük basit hareketli ortalama altında işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde bu hareketli ortalama üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sergilenmesi ile birlikte yeni bir yükseliş trendinin aktif olması muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında yukarı yönlü seyrediyor. RSI’ın yukarı yönlü seyrine devam ederek yarım çizgi üzerine yükselmesi halinde altcoin için fiyat toparlanmalarının gözlemlenmesi muhtemel olacaktır. Ek olarak MACD histogramında yarım çizgi altında kırmızı sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu durum altcoin için negatif momentumu ifade etmektedir.

UNI Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

14

16

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook