Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriUNFI ve FORTH Fiyat Analizi

  UNFI ve FORTH Fiyat Analizi

  -

  Kripto para ekosistemi Bitcoin  önderliğinde yön bulmaya çalışırken yatırımcıların gözdesi haline gelen iki kripto para projesi var. Bunlar UNFI ve FORTH.

  UNFI Fiyat Analizi!

  Unifi Protocol DAO (UNFI), yeni nesil DeFi geliştirilmesinde etkin rol oynayan yapıtaşlarından biridir. Protocol, gözetim dışı, farklı unsurlarla birlikte çalışabilen, merkezsiz çok zincirli akıllı sözleşmeler grubudur. Ek olarak Unifi Protokolü, geliştiricilere birden fazla blok zincirini tek bir büyük DeFi pazarına bağlayan işlevsel DeFi yapı taşları sağlamak için tasarlanmıştır.

  UNFI, Bitcoin’in son 2 haftalık hareketlerini takip ederek yaklaşık olarak %120 değer kazandı. Yatırımcılarını sevindiren bu hareketine rağmen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 44 dolar seviyelerinden %80 aşağıda işlem görüyor. Günlük grafikteki düşen trend hala aktif durumda.

  UNFI-grafik
  UNFI/USDT günlük grafiği

  Yazım sırasında UNFI 8.7 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Kripto para ekosistemi Bitcoin önderliğinde hareket ederken UNFI de lider kripto para birimini takip ediyor. Düşen trend kırılmadan önce 11 dolar seviyelerinde güçlü bir direnç bölgesi bulunuyor. Ek olarak son yükselişte de bu seviyeye kadar yükselen UNFI, Bitcoin’in güç kaybetmesiyle düşüş yaşadı. 11 dolar seviyelerinin aşılması muhtemelen düşen trendin kırılımınıda sağlayacaktır. Çünkü sonraki hedefi 14,5 dolar seviyeleri olacaktır.

  Aşağı kırılımlarda ise dikkat edilmesi gereken seviye 6 dolar olarak göze çarpıyor. Ek olarak 6 dolar seviyesinin de kırılımı UNFI’yi ana destek noktası olan 4.8 dolar seviyelerine kadar düşürebilir.

  FORTH Fiyat Analizi!

  Ampleforth, yeni merkezi olmayan ekonominin temel parası haline gelmek için tasarlanmış Ethereum tabanlı bir protokoldür. Ek olarak AMPL tokeni, bir denge fiyat hedefi etrafında dengelenecek şekilde programlanmıştır. Ancak bankalar gibi merkezi teminatlara dayanmadığı için bir stabilcoin olarak nitelendirilmemektedir.

  Son iki haftalık piyasa toparlanmasında yaklaşık olarak %40’lık bir yükseliş elde etti. Kripto ekosistemine Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra düşüşe geçtiği zamana yakın bir zamanda giren kripto para, yaklaşık olarak %70 değer kaybetti.

  forth-grafik
  FORTH/USDT günlük grafiği

  FORTH yaklaşık olarak 40 gündür yükselen bir trend üzerinde hareket ediyor. Yazım sırasında ise 15 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Kripto para için 20 dolar seviyelerinde güçlü bir direnç bölgesi bulunuyor. Ancak yükselen trendin kırılmaması durumunda ve 20 dolar seviyelerindeki güçlü direncin aşılması kripto para için hedefi 24 dolar yapacaktır.

  Düşüşlerde ise takip edilmesi gereken nokta yükselen trende temas noktaları olacaktır. Çünkü düşüş sonrası buradan tepki alması muhtemel olacaktır. Yükselen trendin kırılması durumunda ise en önemli destek seviyesi 10 dolar seviyelerinde bulunuyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler