Tüm Coinler Düşerken Ethereum ATH Yaparak 2.593 Dolara Yükseldi!

Adsiz-tasarim-9
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin 63 Bin Dolar seviyelerinden 54 Bin Dolar seviyelerine gerileyince tüm coinlerce ciddi bir düşüş yaşanmıştı. Ethereum’da bu düşüşten payını alarak 2.400 Dolar seviyelerinden 2.000 Dolar seviyelerine gerilemişti.

Fakat 21 Nisan gün ortasında iniş – çıkışlar yaşayarak 2.560 Dolar seviyelerine kadar yükseldi. Bu da akıllara ”Bitcoin devrinin bitişi mi?” sorularını getirdi. Bu sorunun cevabını vermek için henüz erken olsa da bunun kolay olmadığını dile getirebiliriz. Keza Kripto para teknolojisi Dünya genelinde henüz yeni başlarken böylesine bir soru sormak doğru olur mu bilemeyiz fakat cevap vermek fazlasıyla yanlış olacaktır.

Ethereum’u gündemden düşmeyen, sürekli güncellemeler alan ve popülaritesini gün geçtikçe arttıran bir kripto para olarak biliyoruz. 2015 yılında ortaya çıkarılan bu kripto açık kaynaklı, halka açık, akıllı sözleşme, özelliklerini sağlayan işletim sistemidir. Ethereum özellikle bankacılık, finans, madencilik sektörlerinde kullanılabilen bir kripto para birimidir.

Geçtiğimiz haftalarda yapılan analizlerde ”yeni bir ath” olabilir başlıklarını görmek fazlasıyla mümkündü. Yapılan analizlerin doğruluğunu ise bugün yaşanan yükselişle birlikte rahatlıkla görebiliyoruz.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!