Perşembe, Ocak 21, 2021

TRX, ATOM, DOGE Fiyat Analizi

Tron ve Dogecoin, yazım sırasında çok benzer fiyat hareketleri kaydediyor gibiydi. Ancak, geri çekilme sonrasında da kazanç sağlamaya devam edip etmeyecekleri henüz belli değil. Cosmos, grafiklerde düşüş eğilimi gösterirken, Alıcı ilgisi azalsa bile fiyatı yükselmeye devam etti. Bu, nihayetinde değerinin düşmesini destekledi bulundu.

TRX Fiyat Analizi

TRX’in grafiklerde bir V-top modeli oluşturduğu görüldü. Destekten 30 saat içinde 0,0259 dolardan 0,0307 dolara yükseldi.

TRX’in fiyatı, Yüksek ticaret hacmiyle birlikte, yukarıda belirtilen artışın neredeyse yarısını geri çekti. Bu, bir V-top göstergesiydi ve TRX, 0.0258$’lık desteğe geri dönebilir.

Dahası, RSI tekrar güneye hareket etmeden önce aşırı alım bölgesine doğru genişlemişti. TRX’in bir likidite cebi olduğu için 0,027$ civarında durması mümkündür.

TRX’in son kazançlarının tamamını geri alıp almadığı, 0,027 doların piyasa için bir sonraki kısa vadeli yöne işaret edebilecek bir seviye olup olmadığı görülmeye devam ediyor.

ATOM Fiyat Analizi

ATOM, Ekim ayı başlarında 3,8$’dan 6,265$’a hareketinin %23,6 geri çekilme seviyesinin altında işlem görüyordu. Fiyat 5,98$’dan yüksek bir yükseliş gösterdi, Ancak geri çekildi ve yakında yatay bir yükseliş görebiliriz.

Önceki haftanın yükselişi boyunca ticaret hacmi düşüş eğilimindeydi. OBV ayrıca, Fiyatın 6 dolara yükselmesine rağmen satış hacminin hakim olduğunu gösterdi.

Bu, Bir geri çekmenin markette olduğunu ve satın alma hacminin artması ve OBV’nin yana doğru veya daha yüksek hareket etmeye başlamaması durumunda, ATOM’un 5$’a kadar geri çekilecek şekilde ayarlanabileceğini gösterdi.

DOGE Fiyat Analizi

DOGE, Son birkaç haftadır güçlü bir yükseliş eğiliminde. 20 SMA (beyaz) ve 50 SMA (sarı), son günlerde fiyatı destekledi.

Hızlı kazanımların ardından piyasada bir gerileme beklenebilir. DOGE’nin 50 SMA’nın altına yakın olması, Trendin tersine döndüğünün erken bir göstergesi olabileceğinden piyasadaki boğalar için endişe kaynağı olabilir. Ayrıca CMF, pazara güçlü sermaye akışlarının gözlemlenmesiyle alıcıların pazara hakim olduğunu gösterdi.

DOGE güçlü bir yükseliş gösterdi ve kısa vadeli hareketli ortalamalarının 0,315 doların yanı sıra destek olarak hizmet etmesi beklenebilir.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Celal Mutlu
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Coin Otağ ekibinde yazarlık ile birlikte sosyal medya uzmanı olarak da rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺27.72
  THYAO.IS₺13.26
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.66
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.19