Ana SayfaKripto Para AnalizleriTron'un TRX'i, USDT Transferleriyle İvme mi Kazanıyor?

Tron’un TRX’i, USDT Transferleriyle İvme mi Kazanıyor?

-

  • TRON, Ethereum’dan yüzde 50 daha fazla dolaşımdaki sabit para birimine sahipti
  • TRX’in Açık İlgisi, bir geri çekilmeye yol açabilecek bir boğa çıkışı oluşturdu

Kripto dostu bankaların çöküşünden sonra kripto piyasalarındaki tüm kargaşaya rağmen, Tron [TRX] ekosistemi haftalık raporunu paylaştı.Bunu yaparak, anahtar performans göstergelerinde (KPİ) bazı güncellemeler sağladı.

Rapor, geçen hafta kaydedilen toplam işlem sayısının 46,6 milyona ulaştığını vurguladı. Bu, ağa eklenen yeni hesap sayısının 1 milyonu geçtiği sırada oldu. Diğer taraftan, zincirin akıllı sözleşmelerinde kilitlenen toplam değer, USDC’nin de-pegging haberleri ilk çıktığında 9,3 milyar dolara düştükten sonra 11 milyar dolara geri kazandı.

USDT transferleri Tron’a yardımcı oldu mu?

Ticari faaliyetin artışı, sabit para birimlerinin transferleri tarafından desteklenebilirdi, çünkü Tron (TRX), sabit para birimlerinin dolaşımda bulunan toplam sayısında önemli bir artış kaydetti. Bir analist tarafından paylaşılan bir tweet, piyasadaki sarsıntı nedeniyle TRON’un Ethereum [ETH]’den yüzde 50 daha fazla sabit para birimine sahip olduğunu ortaya koydu.

ETH’nin piyasa değeri düşerken, TRON, en üst blok zincirleri arasında en yüksek haftalık büyümeyi, yüzde 6’yı geçen kaydetti. Burada, Tether [USDT]’nin 40 milyarı geçtiği ve Tron’un sabit para birimi piyasa değerinde yüzde 93,69’luk bir üstünlük kazandığını not etmek gerekir.

Ayrıca, son dört günde zincirdeki toplam değer yüzde 10 artış gösterdi, bununla birlikte USDT, en yüksek değere sahip token oldu.

Tron (TRX) sorun mu yaşıyor?

Ancak, yazının yayınlanmasından önce, TRX için şeyler çok iyi görünmüyordu. Açık İlgi (OI), fiyatla karşılaştırıldığında, piyasanın zayıfladığını ve bir geri çekilme olacağını gösteren bir boğa çıkışı oluşturdu. OI’nın düşüşü, kısa satıcıların pozisyonlarını kapatıp piyasadan çıkmalarına neden olabilir. Bu, piyasada büyük bir çöküş bekleyen aynı varlıklar olacaktı.

Source: Coinalyze
Kaynak: Coinalyze

Ayrıca, yatırımcılar TRX konusunda karamsarlaştı, çünkü Coinglass verilerine göre, coin için alınan kısa pozisyonların uzun pozisyonlardan aşırı olduğu görüldü. Uzunlar / Kısalar Oranı, geçen hafta boyunca yüzde 26 düştü. Basın zamanında, TRX, 24 saatlik dönemde yüzde 1,74’lük bir düşüşle 0,0667 dolarda işlem görüyordu. Hafta boyunca kaybettiği çoğu kayıp, son 12 saatteki fiyat performansıyla kesildi.

Kaynak: Coinglass

Bu arada, Tronscan verilerine göre, son 24 saatte yaklaşık 19,39 milyon token dolaşımdan çıkarıldı – Bir önceki günden yüzde 31 artış gösteriyor.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin Likidasyonları, Traderların Dip Öncesinde 30.000 Dolara Vuracağı Umuduyla Kayboluyor

Bitcoin piyasa volatilitesi, yandan ticaretin boğa BTC fiyat tahminlerini yakın vadeli olarak soğutmasıyla sönüyor.

Federal Reserve, Custodia Bank’ı Kınayarak, Kripto Endüstrisini ve Kendisini Tehlikeye Attığını Söylüyor.

Federal Rezerv, Custodia Bank'ın Federal Rezerv Sistemi üyesi olma başvurusunu reddetme nedenlerini detaylandırdı.

Nasdaq, Q2’nin sonuna kadar kripto saklama hizmeti başlatmayı planlıyor.

New York'taki Nasdaq Borsası, Bloomberg'in 24 Mart'ta bildirdiğine göre ikinci çeyreğin sonuna kadar kripto saklama hizmeti sunmayı planlıyor.

Eski Coinbase CTO’su, ABD Dolarının Başarısız Olabileceğini Söyleyip Bitcoin’i Övüyor

Coinbase eski CTO'su Balaji Srinivasan, ABD Doları'nın (USD) çökemeyecek kadar büyük olmadığını ve Bitcoin'in (BTC) küresel rezerv para birimi olarak yerini almasını bekliyor.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler