Pazar, Mart 7, 2021

TRON’dan Reef Finance’e Ortaklık!

TRON, defi ekosistemini genişletmek için Reef Finance ile ortaklık kurdu. İşbirliği, tüm Reef kullanıcılarının TRON dApp’leri ile doğrudan etkileşime girmesini sağlayacak.

Kullanıcılar, merkezi olmayan finans uygulamaları ile etkileşim için daha uygun maliyetli alternatifler ararken, TRON tabağa yükseliyor. TRON, bu amacı göz önünde bulundurarak, Reef Finance ile bir ortaklık duyurdu ve Reef’in defi ağını TRON ekosistemine entegre edecek. Bu işbirliği, tüm Reef kullanıcılarının, kullanımı kolay bir giriş noktası oluşturarak, Reef platformundaki TRON dApp’leri ile doğrudan etkileşime girme olanağını açacaktır.

Reef Finance dalgası sürüyor

Reef Finance, kullanıcılarına merkezi borsalardan (CEX’ler) ve merkezi olmayan borsalardan (DEX’ler) likiditeye erişim sağlayan zincirler arası bir defi ağıdır. Bu ağ, çeşitli blok zinciri ağlarında akıllı bir likidite toplayıcısı olarak, mevcut herhangi bir dijital varlık için mümkün olan en iyi işlem oranlarını sunarak kullanıcıların getirilerini optimize eder. Reef, likiditeyi tek bir ticaret havuzunda toplayan platformun bir bileşeni olan AI tabanlı Reef Yield Engine üzerinde çalışır. Ticaret ortamını analiz etmek ve kullanıcılarının mümkün olan en iyi finansal kararları vermelerine yardımcı olmak için oluşturulan AI, yeni kullanıcılara yardımcı olabilir ve kripto para birimi alanına giriş engelini azaltabilir.

Piyasa manipülasyonu olmadan serbestçe ticaret yapabilme yeteneği, özellikle GameStop ve AMC hisse senedi ticareti ile ilgili olarak meydana gelen ikiyüzlülüğe tanık olduktan sonra, defi’nin önemli bir satış noktasıdır. Dünya, borsanın zenginlerin lehine hile yapıldığını ve düzenli tüccarların aleyhine onların çıkarlarını koruduğunu ilk elden gördü. Platformun nasıl çalıştığına karar verebilecek tek bir yapı olmadığından, merkezi olmayan uygulamaların, özellikle merkezi olmayan borsalar ve likidite toplayıcıları çok önemli olmasının nedeni budur. Zengin, merkezi olmayan piyasalara fayda sağlayan merkezi finans piyasalarının aksine, saf serbest piyasa dinamikleri yoluyla tüm kullanıcılara fayda sağlar.

TRON, DeFi’yi kullanıcılar için hızlı ve ucuz hale getirir

Defi, 2020’nin başlarında defi uygulamalarında toplam kilitli değeri (TVL) 1 milyar dolardan az olan 40 milyar doları aşan şimdiki seviyesine çıkarak dünyayı fırtınaya soktu. Defi ekosisteminin çoğu, önde gelen akıllı sözleşme platformu olan Ethereum’un üzerine inşa ediliyor, ancak darboğazları kullanıcıları alternatifler aramaya zorluyor. Ethereum’un son derece yüksek işlem ücretleri, akıllı bir sözleşmeyle etkileşime girmek için düzenli olarak 20 ABD doları veya daha fazlasını gölgede bırakmasıyla, kullanıcılar TRON gibi daha hızlı ve daha uygun maliyetli platformlara yöneldi. TRON, Ethereum akıllı sözleşmeleri ve defi aracılığıyla sağlanan aynı olasılıkların çoğunu çok daha düşük bir maliyetle sunuyor.

Bu kısmen, Ethereum ve TRON arasındaki platform kullanıcıları arasındaki eşitsizlikten kaynaklanıyor olabilir, ancak ne olursa olsun, bir TRON işlemi için Ethereum’da 20 $ ‘dan fazla 0.01 $ veya daha az harcamanın tercih edilebilir olduğunu inkar etmek mümkün değil. Kullanıcılar, piyasalar arası likiditeye erişmek için daha uygun maliyetli yollar ararken, TRON ve Reef ortaklığı, defi savunucuları için yeni fırsatlar açacaktır.

Ethereum(ETH) fiyatı an itibariyle$ 1,674.10dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.96
  THYAO.IS₺14.78
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺23.08
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.22