Çarşamba, Ocak 20, 2021

Tron, Waves, FTX Token Fiyat Analizi – Önemli Destek ve Dirençler!

Bitcoin’in düzeltmesi daha geniş pazarda bir engeldi ve Tron, Waves ve FTX Token gibi altcoinlerin grafiklerde daha düşük hareket ettiğini gördü. Tron ve Waves, Bitcoin’in hareketinden büyük ölçüde etkilenmiş gibi görünürken, FTT’nin günlük kaybı diğer ikisine kıyasla minimum düzeyde kaldı.

Tron [TRX]

Kaynak: TRON / USD, TradingView

Tron’un fiyatı geçtiğimiz hafta baskı altında kaldı. Ethereum rakibi 0,03 dolarlık direncinin üzerine çıktıktan sonra yukarı yönlü ivmeyi sürdürmek için mücadele etti. Aslında, Tron direnç bariyerini aştığından beri %27,55 değer kaybetti. Ancak, Son birkaç seans, kripto fiyatının bir kez daha yükseldiğini gördü, Bu da kartlarda bir tersine dönme olabileceğini gösteren bir şey. Fiyat yükselirse, 0,027 dolarlık direnç test edilebilir.

Bollinger Bantları, Son 24 saatte daha da genişledi ve TRX için artan volatilite gösterdi. Gösterge düşüş belirtileri gösterse de, Fiyatlar alt bantta işlem gördükçe yükseliş eğilimi yaşanabilir.

Göreceli Güç Endeksi aşırı satım bölgesinde işlem yaptıktan sonra yükseliş ivmesi gördü ve alıcıların piyasanın kontrolünü yeniden kazanabileceğini gösterdi.

WAVES

Kaynak: WAVES / USD, TradingView

Tron gibi Waves de geçen hafta baskı altına girdi. Aslında, Fiyatı 8,90 $ ‘lık direnci kırdıktan sonra Aralık ayı başlarında sıkıntılar başladı. O zamandan beri, Kripto para birimi son 16 günde %40’ın üzerinde düşüşle kripto para biriminin fiyatı birkaç destek seviyesinin altına düştü.

Yazım sırasında, 6.40 dolarlık desteğine yakın işlem görüyordu. Ancak, Son birkaç seans fiyatta hafif bir artış gördü ve kısa vadede yukarı doğru bir hareketin mümkün olabileceğini öne sürdü. Fiyat yükselirse, direnci 7,15 dolarda karşılayabilir.

Chaikin Para Akışı, Geçen hafta çıkışlar kaydedildikten sonra sermayenin kripto varlığa geri döndüğünü gösterdi.

Dengeli Hacim, WAVES’e olan ilginin yenilenmesine işaret ederek bir artış kaydetti.

FTX Jetonu [FTT]

Kaynak: FTT / USD, TradingView

Ayın zor başlangıcından sonra, Fiyatların Aralık ortasına kadar %17’nin üzerinde yakınlaştığını gören FTT, Kaybettiği ivmenin çoğunu geri kazanmayı başardı. Destek seviyesine 4.04 $ ‘a ulaştıktan sonra, fiyat geri döndü ve birkaç direnç seviyesinin üzerine çıktı. Ancak, son birkaç gün içinde fiyat bir kez daha düştü ve baskı anında 4,65 ila 4,96 dolar arasında işlem görüyordu.

Yakın gelecekte, Fiyat mevcut desteğin ötesine geçebilir ve bir sonraki destek seviyesini 4.54 $ ‘da test edebilir.

MACD, Piyasanın boğaları piyasanın kontrolünü ele geçirmeye çalışırken piyasanın bir kez daha ayılara ait olduğunu gösterdi. Sinyal hattı da hızlı hareket eden çizginin oldukça üstüne çıktı.

Son olarak, Müthiş Osilatör de düşüş momentumundaki bir artışı vurguladı.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 34,759.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺27.88
  THYAO.IS₺13.23
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.00
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.24