Pazar, Şubat 28, 2021

Tron, NEM, Zcash Fiyat Analizi – Önemli Destek ve Dirençler!

Bitcoin 37.000 $ seviyesinde kapatırken, altcoin piyasası King coin ile ittifak içinde hareket etmeye çalıştı. Benzer şekilde, TRX, XEM ve ZEC gibi altcoinlerin tümü, baskı sırasında yeşil renkte yanıp söndü. İvme piyasanın boğalarına bağlı olsa da, TRX ve XEM’deki göstergeler, ilgili destek seviyelerine doğru düşüş eğilimi olasılığını kaydetti.

Tron [TRX]

Tron’un fiyatı geniş pazarla birlikte yükseldi ve son 24 saatte %4,75 artarak 0,031 dolardan işlem gördü. Yükseliş önümüzdeki birkaç işlem seansı boyunca devam ederse fiyat 0,033 doları hedefleyebilir. Diğer taraftan, daha geniş bir piyasa gerilemesi, fiyatın 0,030 $ destek seviyesine doğru hareket ettiğini görebilir.

Stokastik RSI aşırı alım bölgesinde zirve yapıyordu ve kartlarda düşüş eğilimi olduğunu öne sürdü.

Bununla birlikte, Müthiş Osilatör, yeşil çubuklar denge işaretinin üzerine çıktıkça, momentumun boğalara bağlı olduğunu gösterdi.

NEM USDT

XEM, basın zamanında yükseliş eğilimindeydi ve son 24 saatte %8,7 artışla 0,24 dolardan işlem gördü. Bu kazançlar sağlıklı hacimlerle desteklendi ve kripto para biriminin piyasa değerinin 2 milyar doları aşmasına yardımcı oldu. Bununla birlikte, göstergeler bir düzeltmeye işaret etti ve 0.23 $ ‘lık destek önümüzdeki birkaç işlem seansına odaklanmış olabilir.

Stokastik RSI aşırı alım bölgesinde yoğun bir şekilde işlem gördü ve aşırı satım bölgesine doğru bir tersine dönme, XEM’in 0.23 $ destek seviyesine meydan okuduğunu görebilir.

Chaikin Para Akışı güneye doğru ilerliyordu, bu da paranın kripto varlıktan uzaklaştığını gösteriyordu.

Zcash [ZEC]

120 dolarlık işarete dokunduğundan beri, Zcash listelerde yukarı yönlü yörüngesini koruyamadı. Aslında, yukarıda belirtilen seviyeye ulaştığından beri fiyat %12’nin üzerinde düştü. Bununla birlikte, daha geniş pazardaki kazanımlar, fiyat 109.76 $ direnç seviyesini izlerken ZEC üzerinde geç dönemlerde olumlu bir etki yaptı. Yükseliş döngüsü, fiyatın üst tavanı devirdiğini ve bir sonraki teste 117,9 dolardan hareket ettiğini görebilir.

Göreceli Güç Endeksi nötr bölgeden yukarı doğru işaret etti, bu da endeks düşene kadar fiyatın yükselişte kalabileceğinin bir işareti.

MACD, hızlı hareket eden çizgi Sinyal çizgisinin üzerine çıkmaya çalışırken yükseliş eğilimi göstermenin eşiğindeydi.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.20
  THYAO.IS₺13.49
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.58
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺16.98