Salı, Mart 2, 2021

Tron, Augur, Maker Fiyat Analizi – Önemli Destek ve Dirençler!

TRX, momentum ne piyasanın boğalarına ne de ayılara dayandığı için sabit bir kanal içinde hareket etti. Augur, 21.6 dolarlık işarete geri dönmeye çalıştı, ancak grafiklerde yükselişi mümkün kılmak için piyasa liderleri BTC ve ETH’den bir destek gerekli olabilir. Son olarak, MKR 1.563 $ ‘ın üzerine çıkmayı hedefledi ve rekor seviyelere yaklaşmayı hedefledi.

Tron [TRX]

Kaynak: TRX / USD, TradingView

Tron, 0,027 dolardan geri döndükten sonra 0,029 dolar seviyesini tekrar ziyaret etti. Bununla birlikte, kripto’nun fiyatı ani direncinin üzerine çıkamadı ve son birkaç gün içinde 0,029 ila 0,031 dolar arasında işlem gördü. Önümüzdeki birkaç ticaret seansı, göstergeler nötr kaldığı ve her iki yönde de bir kırılma belirtmediği için, yukarıda belirtilen kanal arasında fiyat ticaretini ileri geri görebilir.

Müthiş Osilatör boğa nötrdü ve alış ve satış baskısı arasında bir denge gösterdi. Yükseliş sonucu, endeksin denge işaretinin üzerinde yükseldiğini görebilirken, fiyat 0,032 $ direnç seviyesini hedefleyebilir.

Bollinger Bantları, basın zamanında birleşiyordu ve kripto fiyatındaki düşük dalgalanmayı vurguladı. Bu, TRX’in mevcut kanalı arasında işlem yapma olasılığına işaret ediyordu.

Augur [REP]

Kaynak: REP / USD, TradingView

Augur, fiyat 24 saat içinde %3’ün üzerinde artarken, basın zamanında 20 $ seviyesine doğru tırmanmaya çalıştı. Basın süresi direncinin üzerinde bir artış, yükseliş eğilimini teyit edebilirken, fiyat bunu yaptıktan sonra 21.6 $ işaretini hedefleyebilir. Bununla birlikte, REP’yi yukarıda belirtilen seviyelere itmek için daha geniş bir piyasa rallisi gerekli olabilir, çünkü göstergeler ilerleyen kripto varlık üzerinde boğa nötrdür.

MACD yukarı yönlü bir geçişin eşiğindeydi, ancak histogramdaki çubuklar denge işaretinde gördükçe momentum her iki şekilde de değişebilir.

Chaikin Para Akışı sıfırın üzerinde stabilize oldu ve sermaye girişlerinin fiyatların grafiklerde daha düşük hareket etmesini engelleyebileceğini ima etti. Bununla birlikte, fiyatı üst tavanının ötesine çıkarmak için bir dış güce ihtiyaç duyulacağını da öne sürdü.

Maker [MKR]

Kaynak: MKR / USD, TradingView

1.999 $ ‘lık rekor seviyeye yükseldikten sonra, Maker soğudu ve 1.153 $’ da destek bulana kadar birkaç kilit seviyenin altına düştü. Fiyat bu seviyeden bir kez daha yükseldi, ancak kazançlar 1.563 $ direnç seviyesinde sınırlandı. Bununla birlikte, göstergeler MKR için büyük ölçüde yükseldiğinden, satıcılar fiyatı mevcut direncinin altında tutmak için mücadele edebilir.

Stokastik RSI yukarı yönlü yörüngesini aşırı alım bölgesine devam ederse, fiyat ani bariyerinin üzerine çıkabilir ve bir kez daha rekor seviyelere yaklaşabilir.

Chaikin Money, kripto para birimine daha fazla sermaye girdikçe yükseliş olasılığını da doğruladı.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 48,691.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.86
  THYAO.IS₺14.81
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.98
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.19