Cumartesi, Ocak 23, 2021

Tron, Algorand, Zcash Fiyat Analizi – Önemli Destek ve Dirençler!

Bitcoin 27 Aralık’ta 27.000 $ ‘ın üzerine çıktı ve yayın zamanında 27.597 $’ dan işlem görüyordu. Tron, son birkaç günde bazı kazançlar kaydetti, Ancak son kayıpları piyasadaki düşüş baskısını güçlendirdi. Algorand, tutarlı satış hacmiyle karşılaştı ve aşağıya doğru yönelebilirken, Zcash, momentumu piyasanın boğaları lehine değişirken bir direnç seviyesini test etmeye hazır olabilir.

Tron [TRX]

Tron, Algorand, Zcash Fiyat Analizi: 27 Aralık

Kaynak: TradingView’de TRX / USDT

TRX, Baskı zamanından önceki birkaç saat içinde hafifçe aşağı inerken 0,024 $ ‘lık destek seviyesinden sıçrama buhar kaybetti ve ardından, %61,8 ile %65 Fibonacci düzelme seviyeleri arasındaki bölge olan altın cebe girdi.

RSI, kısa vadede bir eğilim eksikliğini belirtmek için nötr 50 çizgisini kırdı. TRX için geçtiğimiz haftalardaki hareket, Kasım ayı sonundaki yerel yüksek seviyesi olan 0.039 $ ‘dan olumsuz yönde düzeltici oldu.

Piyasadaki ayıların piyasada üstünlüğe sahip olduğunu gösterdi. Bu, 0,03 dolar seviyesi desteklemek için çevrilirse değişebilir. Ancak, %50 geri çekilme seviyesi, Aralık ayında iki kez ayılara bırakıldı.

Algorand [ALGO]

Tron, Algorand, Zcash Fiyat Analizi: 27 Aralık

Kaynak: TradingView’de ALGO / USD

Geçen ay, ALGO’nun işlem yaptığı bir aralık oluşturduğunu gördü. Üst ve alt sınırlar 0,37 dolar ve 0,28 dolardır. 0.32 $ ‘lık orta seviye, yatay tarihsel önem seviyelerinin yanı sıra destek görevi de gördü.

Bu seviyeler, piyasanın yönüne göre uzun veya kısa alım satımlara girmek için kullanılabilir. Yazım sırasında, kısa vadeli momentum yükselişteydi, ancak 0.32 – 0.33 dolarlık bölgenin önemli bir direnç sunması muhtemel görünüyordu. Bu bölgedeki ret, 0,3 $ ‘lık desteğe doğru yakın bir hareketin sinyalini verecektir.

Son olarak, OBV geçen ay boyunca satış hacminin sürekli olarak alış hacmini geçtiğini gösterdi. Bu, 0.28 $ seviyesinin altındaki aşağı yönlü bir kırılmanın 0.25 $ ‘a düşebileceğini gösterdi.

Zcash [ZEC]

Tron, Algorand, Zcash Fiyat Analizi: 27 Aralık

Kaynak: TradingView’de ZEC / USDT

ZEC, desteklemek için 66,2 $ seviyesinin üzerine çıktı. Müthiş Osilatör bir yükseliş geçişi kaydederken, Yön Hareketi Endeksi düşüş eğiliminden yükseliş trendine geçti, çünkü + DMI (mavi) -DMI (pembe) üzerinde yükselirken ADX (sarı) 20’nin üzerinde kaldı.

Bu, ZEC’in kısa süre içinde 71,2 dolarlık direnç seviyesini test ettiğini görebilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 32,657.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.00
  THYAO.IS₺12.89
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.39