Pazar, Mart 7, 2021

Bu Trend Kanalı, Ethereum’un Rekor Seviyeye Yükselmeden Önce 500 Dolara Düşebileceğini Söylüyor

Ethereum, geçtiğimiz birkaç gün ve hafta boyunca bazı acımasız fiyat hareketleri gördü ve 1.300 dolarlık bölgede görülen satış baskısı oldukça yoğun olduğunu kanıtladı Bitcoin’in son zamanlarda Ethereum için büyük rüzgarlar yarattığını ve alıcıların Yoğun bir düşüşe karşı koruma sağlayamıyor Bir tüccar şimdi piyasa eğilimlerinin bir sonraki noktada boğaların 1.000 doları savunup koruyamayacağına bağlı olacağına dikkat çekiyor.

Başka bir analist, ETH’nin yakında ziyaret edebileceği pivot noktasının şu anda etrafta olduğunu belirterek, devasa bir yükselen kanala işaret ediyor. (500 $) Bu nedenle, bu düşüş trendi kısa vadeli bir satıştan daha fazlasıysa, önümüzdeki haftalarda ve aylarda hedeflenen bir seviye olabilir.

Ethereum, bugün Bitcoin ve neredeyse tüm diğer kripto para birimleri ile birlikte düşüşe geçiyor. BTC’nin 40.000 $ ‘ın üzerinde tutamaması bu düşüşün arkasında ve tüm piyasanın yoğun satışlar görmesine neden oldu.

Bir sonraki ETH trendinin nerede olacağı şüphesiz boğaların Bitcoin’e karşı yoğun kısa vadeli satışlar görüp koruyamayacağına bağlı olacaktır.

Bir tüccar şimdi Ethereum’un yakın vadede %50 daha fazla dezavantaj görebileceğini belirtiyor ve bu da 500$ bölgesinde var olan desteğe işaret ediyor.

Ayrıca, bu seviyenin yıllık bir pivot seviyesi olduğu için teknik öneme sahip olduğuna dikkat çekiyor.

Bitcoin Pazarı Düşürüyor: Ethereum 1.000 Dolar Tutmak İçin Mücadele Ediyor

Ethereum, şu anki 1.080 $ ‘lık fiyatıyla %20’nin biraz altında işlem görüyor. Bu, sadece birkaç gün önce belirlenen 1.400 dolarlık son yüksek seviyelerden büyük bir düşüşe işaret ediyor.

Son birkaç gün ve hafta boyunca ETH’ye ve diğer altcoinlerin çoğuna rehberlik ettiği için, piyasa trendlerinin bir sonraki yeri şüphesiz Bitcoin’e bağlı olacak.

BTC 30.000 doları savunamazsa ve ETH 1.000 doların üzerinde işlem yapmaya devam edemezse, her iki varlık için de pazarda daha fazla olumsuzluk olabilir.

Analist: ETH Yakında 500 $ ‘lık “Yıllık Pivot” u ziyaret edebilir

Bir analist açıkladı Ethereum’un yıllık pivotunun şu anda 500 dolarlık bölgede yer aldığına dair yakın tarihli bir tweet’te, bu da kısa vadede bu seviyeye doğru düşmeye devam edebileceği anlamına geliyor.

“ETH PF: bunu Q1 için yol haritası olarak kullanmaya devam ediyor… ML, 200 günlük EMA’da düşüş ve önümüzdeki birkaç ay ~ 500-530’da yıllık pivot arıyor.”

Ethereum

Josh Olszewicz’in izniyle. Kaynak: TradingView’de ETHUSD.

Önümüzdeki birkaç gün, bunun Ethereum için gerçekçi bir olasılık olup olmadığına dair içgörüler sağlamalı ve Bitcoin’in orta vadede nasıl bir eğilim göstereceğine ışık tutmalıdır.

Ethereum (ETH) fiyatı an itibariyle$ 1,679.77dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.96
  THYAO.IS₺14.78
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺23.08
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.22