Diğer
  Ana SayfaSponsorTohum Satışlarla 11 Milyon Dolar Yatırım Alan Metatime, Airdrop ve Ön Satış...

  Tohum Satışlarla 11 Milyon Dolar Yatırım Alan Metatime, Airdrop ve Ön Satış ile Hızlı Bir Başlangıç Yaptı!

  -

  Dünyanın en kapsamlı ve şeffaf blockchain ekosistemini kurmak için yola çıkan ve kendi öz sermayesiyle 70’ten fazla ürün geliştiren Metatime, ilk ön satış sürecini başlattı. 50 milyon Türk lirası öz sermaye ile projelerini hayata geçirmeye başlayan şirket, ayrıca MetaAirdrop ile de 200 milyon adet MetaCoin (MTC) dağıtacak. Metatime, geçtiğimiz aylarda düzenlediği 2 tohum satış ile toplam 11 milyon ABD doları yatırım aldı.

  MetaAirdrop’a katılmak için hemen tıklayın!

  Tamamen merkeziyetsiz bir blockchain ekosistemi kurarak hem fırsat eşitliği yaratmayı hem de geliştirdiği tüm teknolojiler ile ‘yeni standartlar’ yaratmayı amaçlayan Metatime, online ve offline yatırım imkanlarıyla dikkat çekiyor. Metatime, insanların hayatlarını kolaylaştırmayı ve 7’den 70’e herkesin yaşamına bu teknolojiyi entegre ederek, Web 3.0 dönüşümünün öncüsü olmayı hedefliyor.

  50 MİLYON TL ÖZ SERMAYE İLE KURULDU

  Çalışmalara 2019 yılında başlayan ve 2022 yılından bu yana Metatime Teknoloji olarak yoluna devam eden şirket, 50 milyon TL öz sermaye ile kuruldu. Metatime, Yıldız Teknik Üniversitesi TeknoPark’tan aldığı yatırım ve 250 milyon TL’lik değerleme ile birlikte, ekosistemi için 70’ten fazla yenilikçi ürün geliştirdi.

  ÖN SATIŞA ÖZEL KİLİTSİZ SATIN ALMA İMKANI

  Metatime_aragorsel_1

  MetaCoin (MTC) ön satış (pre-sale) süreci, 3-23 Mart tarihleri arasında ‘talep toplama’ ile başladı. 23 Mart’ta başlayan ilk halka açık özel satış ise 0,07 ABD doları fiyatla devam ediyor. Ön satış sürecinde yer alan yatırımcılara özel olarak MetaCoin’lerde (MTC) kilit olmayacak.

  MetaCoin ön satışına katılmak için hemen tıklayın!

  AIRDROP KAPSAMINDA 200 MİLYON ADET METACOIN DAĞITILACAK

  Dünyanın en kapsamlı blockchain ekosistemi olma hedefiyle yola çıkan Metatime, 10 ay sürecek olan MetaAirDrop sürecinin de duyurusunu yaptı.

  03.03.2023 tarihinde başlayacak ve 1 Ocak 2024’e kadar devam edecek MetaAirdrop boyunca, toplamda 200 milyon adet MetaCoin (MTC) ödül olarak dağıtılacak. Airdrop, ‘Liderlik Sıralaması (MetaLeaderboard) ve MetaPoint (MTAp) gibi yenilikler ile 10 ay sürecek bir macera ve mücadele alanı olarak tasarlandı.

  Katılan herkesin kazanması esasına dayanan ve devasa ödül havuzu ile dikkat çeken Airdrop sürecinde on binlerce katılımcının Metatime ekosistemi ile tanışması bekleniyor.

  Metatime Sosyal Medya Hesapları:

  Twitter: https://twitter.com/metatimecom

  Instagram: https://instagram.com/metatimecom

  Telegram: https://t.me/metatime

  LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/metatimecom/

  Discord: https://discord.gg/metatime

  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Endonezya, Bitcoin ve Kripto Paralar için Ödeme Yasağı Getirdi!

  Endonezya'ya bağlı olan turistik ada Bali, Bitcoin ve kripto paralar için ödeme yasağı uygulayacak; Bali'nin turizmini nasıl etkileyeceği konusunda endişeler dile getirildi.

  Güncel Bitcoin ve Ethereum Analizi: Fiyat Grafiklerinde Son Durum!

  Bir geçici borç tavanı anlaşması haberleri, Bitcoin'in fiyatını 28.000 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeler ayıların satışına neden olmaya devam ediyor.

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler