Ana SayfaKripto Para AnalizleriTHORChain (RUNE) İçin Düşüş Derinleşebilir Mi?

THORChain (RUNE) İçin Düşüş Derinleşebilir Mi?

-

Rune Günlük Grafiğinde Destek Bölgesinde İşlem Görüyor

RUNE 9.05 - 1

Rune fiyatını günlük grafikte incelediğimizde düşük tepeler yaparak ilerlediğini görüyoruz. Bu bize fiyatın düşüş trendinde olduğunu göstermektedir. Ayrıca fiyat şu anda destek bölgesinde işlem görüyor.  Bu nedenle bu aşamada vereceği tepkiler önem arz etmektedir.

Eğer fiyat 5,482 – 4,947 bölgesi üzerinde tutunur ise kırmızı alan ilk direnç bölgesi olacaktır. Fiyat kırmızı bölgeyi geçerse güç kazanabilir ve bu sayede kırmızı düşenini test etmek isteyebilir. Kısacası bu ihtimal yeşil ok ile gösterilmiştir.

Ancak fiyat 5,482 – 4,947 bölgesini kaybederse 3,485 – 3,006 en yakın destek noktası olarak gözükmektedir. Eğer bu düşüş hareketi gerçekleşirse fiyat 2,161 desteğine kadar çekilebilir. Kısaca fiyat kırmızı ok ile gösterilen hareketi takip edebilir.

Günlük Grafikteki Destek ve Direnç Seviyeleri

Destek Seviyeleri 5,482 – 4,947 3,485 – 3,006 2,161
Direnç Seviyeleri 7,836 – 8,539 9,9 12,401 – 13,273 17,09

Rune 4 Saatlik Grafiğinde Destek Bölgesinin Altına Sarktı

RUNE 9.05 - 2

4 saatlik grafiğimizi incelediğimizde ise Rune fiyatının burada da düşen trend yapısına sahip olduğunu görüyoruz. Eğer fiyat güzel bir yükseliş yakalamak istiyorsa üç kez red yediği kırmızı düşeni kırmalı. Ayrıca fiyat destek altına sarkmış gözükmekte. Bu nedenle grafik yakından takip edilmeli.

Eğer 5,85 desteği tekrar kazanılırsa kırmızı düşene doğru hareket görebiliriz. Fakat bir üst paragrafta bahsettiğimiz gibi fiyat bu düşeni aşarsa yükselmeye devam edebilir. Kısacası bu durum gerçekleşirse oluşabilecek senaryoyu yeşil ok ile grafiğimize ekledik.

Eğer fiyat 5,85 desteği altında kalmaya devam ederse 5,231 – 4,8501 en yakın destek bölgesi olacaktır. Fakat fiyat bu destekten bir tepki alıp kırmış olduğu 5,85 desteğini test edebilir. Fakat bu hareket bir düşüş onayı olarak kalırsa kırmızı ok ile çizilen hareketi takip edebilir.

  • Önemli bir bilgi olarak Rune projesinin 31 Mayıs tarihine kadar mainnet sürümünü yayınlaması beklenmektedir. Bu nedenle fiyat hareketleri yakından takip edilmelidir.

4 Saatlik Grafikteki Destek ve Direnç Seviyeleri

Destek Seviyeleri 5,85 5,231 – 4,8501 4,0236 3,3886
Direnç Seviyeleri 7,1831 – 7,5164 8,5158 9,6829 – 9,9923

 

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Mücahit Olug
Mücahit Olug
Mücahit Olug, 25 yaşında ve Gazi Üniversitesi Matematik Bölümü mezunu. Kripto para piyasasını 2 yıldır yakından takip ediyor ve analizlerini Coin Otağ takipçileriyle paylaşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin boğaları, bu haftanın 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesinden kar elde etmek için iyi bir pozisyonda!

31 Mart'ta 4,2 milyar dolarlık BTC opsiyonu sona eriyor ve kripto sektörüne karşı sert düzenleyici önlemlerin haftalar boyunca alınmasına rağmen, boğalar karlı konumda.

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

Binance Coin (BNB) fiyatı, CFTC davası sonrası destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

Bitcoin (BTC): Lider para biriminin rallisi yakın zamanda sona erebilir, gizlenen ayılar ortaya mı çıkıyor?

Bitcoin [BTC], son üç ay boyunca fiyatları önemli ölçüde arttığı için oldukça ralli yapıyor. Ancak ayılar dişlerini gösteriyor. İşte detaylar.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler