Thodex Kullanıcılarının İfşalandığı Ortaya Çıktı!

thodex dayi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para borsası Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer, 2 milyar dolar ile birlikte kaybolduğu ortaya çıkmıştı. Yaklaşık 391 bin kişinin mağdur olduğu olayda sisteme abone olan binlerce kişinin kimlik bilgilerinin de paylaşıldığı ortaya çıktı.


Thodex ile ilgili tüm gelişmeleri bizde sizlerle birlikte takip ediyoruz. | İlgili haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Thodex platformuna abone olan binlerce kişinin güvenlik amacıyla yüklediği kimliğiyle beraber olan fotoğrafların ifşa olduğu ortaya çıktı. Fotoğraf ve bilgilerle üye olan kişilerin bilgilerinin sızdırıldığı ortaya çıktı.

Thodex hakkında başlatılan soruşturma kapsamında şirketin tüm bilgisayarlarına el konuldu arama yaklaşık 5 saat kadar sürdü.

Thodex kurucusu hala kaçmadığını ve geri döneceğini iddia etse de kullanıcılar bir bir şikayet oluyorlar. Gün içinde siber suçlarla mücadele ekipleri tarafından mağdur ve şirket çalışanlarının ifadeleri alınmaya başlamıştı.


 

Bir Kullanıcı Twitter’da Thodex ile ilgili uyarı yapmıştı.


“Türk borsası Thodex’i inceliyor musunuz? Dogecoin’i piyasa fiyatının altında satıyorlar ve onları geri almaya çalıştığınızda paraları alıkoyuyorlar. Bir kaçış stratejisine benziyor mu? Bütün bunlar Dogecoin pumplanmasını açıklıyor olabilir mi? 24 saat içinde 500 milyon doların üzerinde Dogecoin ticareti yaptılar” ifadelerini kullandığı ortaya çıkmıştı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!