arama

Thodex Kredi Kartı ile Kripto Para Satın Alma Özelliği Geliyor!

thodex

Thodex kredi kartı ile kripto para ve Bitcoin satın alma devrini de başlatıyor. Koineks Thodex ismiyle dünyaya açılıyor ve yeni özellikler bir bir gelmeye başladı.

Thodex Kredi Kartı ile Bitcoin Satın Alma

Thodex kredi kartı
Koineks Thodex Banka Kartı

Geçtiğimiz günlerde, Koineks Thodex geçişi ile dünyaya açılıyor haberimizden takip ettiğiniz üzere; Koineks isim değişikliğine gidiyor!
Şimdiden ABD lisansı alan önde gelen kripto para borsası Thodex, hem Koineks kullanıcılarının büyük ilgisine hem de kripto para topluluğunun büyük ilgisiyle karşı karşıya kaldı.

Thodex kredi kartı
Thodex Kredi Kartı ile Kripto Para İşlemleri Başlıyor!

Koineks Porsche Çekilişi ile Thodex’i Duyurdu!

Koineks Thodex Porsche çekilişiyle yeni ismi Thodex’i duyururken bugün bir duyuru daha yaptı! Thodex banka kartı ile kripto para ve bitcoin satın alma işlemlerine izin verecek!

Artık Koineks kullanıcıları, Thodex üzerinden kredi kartı veya banka kartlarıyla kripto para satın alma işlemlerini gerçekleştirebilecek.

Thodex Kredi Kartı ile Satın Alma İşlemi

Kredi kartı ile nasıl kripto para satın alabilirim?

Kayıt olmanızın ve onay işlemini tamamlamanızın ardından, belirtilen günlük limitler doğrultusunda, kredi kartınızı kullanarak Thodex’ten hızlı ve güvenli bir şekilde kripto para satın alabilirsiniz. 

Kredi kartı ile kripto para satın almak güvenli midir?

Thodex en üst düzey güvenlik standartlarını uyguladığından kredi kartınızla kripto para satın alabilir ve işlemlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

Kredi kartıyla kripto para alımında uygulanan bir limit var mı?

Bir kredi kartıyla günlük en fazla 20 bin Amerikan Doları, aylık ise en fazla 50.000 Amerikan Doları değerinde kripto para alımı yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile kripto para alımında komisyon oranları nedir?

Kredi kartı ile kripto para satın alma işlemlerinde %7 oranında komisyon kesintisi uygulanır. 

  • Anında Bitcoin Almak için Tıkla

Coinotag üzerinden Bitcoin haberleri, Coin Haber ve Coin Yorum başlıklarını takip edebilir; bizleri ayrıca InstagramTwitter, ve Telegram‘dan da takip edebilirsiniz!

Avatar for Devrim Çaçal
Devrim Çaçal Administrator
Yazarımız CoinOtag ekibinin müdavimlerinden, emektarlarından birisidir. Kendisiyle iletişime geçmek için [email protected] kanalını kullanabilir ya da yorum atabilirsiniz.
Share via
Copy link
Powered by Social Snap