Thodex CEO’sunun Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

Faruk Fatih Özer (Thodex) 1
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet tarihinin en büyük vurgunu yaşanmıştı. Yaklaşık 2 milyar dolarla 391000 kişiyi dolandıran Thodex borsası CEO’sunun yeni havalimanı görüntüleri ortaya çıktı.

Thodex vurgunu sürecini anlattığımız yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Güvenlik kamerası kayıtlarında, dış hatlar gidiş terminalinde saat 17.57’de 32 numaralı pasaport kontuarından çıkış işlemlerini yaptıran Faruk Fatih Özer’in, arındırılmış alanda bir süre dolaştıktan sonra 19.25 sıralarında C-4 uçuş kapısından işlem yaparak Arnavutluk’un başkenti Tiran’a gidecek olan uçağa bindiği anlar yer alıyor. Kayıtlarda, Özer’in havalimanı içerisinde bulunduğu süre boyunca herhangi bir kişiyle temasının olmadığı tedirgin görüntüsüyle, çıkışını sıradan bir seyahat gibi göstermeye çalıştığı dikkati çekiyor.

“NEREDE OLDUĞUNU BİLİYORUZ, ONU ALACAĞIZ”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Arnavutluk’a kaçan ve hakkında kırmızı bülten çıkarılan Özer hakkında açıklama yaptı. Özer’in yerinin tespit edildiğini belirten Bakan Soylu, “Soruşturma esaslı yürüyor. Bizim kanaatimiz Arnavutluk’tadır. Tüm temaslarımız yürüyor Arnavutluk’ta. Arkadaşlarımız orada, diğer yan ülkelerde. Başka bir ülkeye geçtiği noktasında herhangi bir bilgimiz yok. Nerede olduğunu da biliyoruz. Alacağız inşallah.” ifadelerini kullandı.

Thodex CEO’su yaklaşık 20 gündür kayıp. Soruşturma devam ediyor birçok kişi gözaltına alındı.

Thodex'in sahibi Faruk Fatih Özer, yurt dışına kaçarken görüntülenmiş

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!