THETA (THETA) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-9

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

THETA (THETA) yorum analizimizle birlikte, THETA Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, THETA için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte THETA yorum analizimizin detayları…

Gnel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin’in istikrarsız fiyat hareketleri ile istikrarsız fiyat hareketleri sergilemeye devam ediyor. Çoğu altcoin kritik destek seviyelerinin altında işlem görürken THETA kritik destek seviyesinin üzerinde işlem görüyor. Altcoin için yeni yükselişlerin başlayabilmesi için aşılması gereken seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

THETA Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

THETA-12.21-01

THETA yorum analizi ile birlikte THETA coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli günlük grafikte, THETA fiyatının son bir ay içerinde %50’den fazla bir düşüş yaşadığı gözlemleniyor. Altcoin yorum analizimize başladığımız sırada 4.15 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

THETA için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 4.45-4.7 dolar direnç seviyesi olacaktır. Bu direnç seviyesi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması durumunda 5.6-5.8 dolar direnç seviyesine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Bu direnç seviyesi altcoin için kritik bir öneme sahiptir. Öyle ki bu direnç seviyesinin aşılması ile altcoin için asıl yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

THETA için ayıların satış baskısını arttırması ile aşağı yönlü fiyat hareketlerinin aktif olması muhtemel olacaktır. Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 3.5-3.85 dolar destek seviyesi olacaktır. Bu destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde altcoinin derin bir düşüş trendine girmesi muhtemel olacaktır. Bu destek seviyesinin kırılımı ile altcoinin 2.5-2.65 dolar destek seviyesine kadar sert bir düşüş yaşaması muhtemel olacaktır.

THETA Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

THETA-12.21-02

THETA (THETA) teknik analizimizle birlikte, THETA’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz günlük grafikte, THETA fiyatının 20 ve 50 günlük basit hareketli ortalamaların altında işlem gördüğü gözlemleniyor. Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketleri ile 20 günlük basit hareketli ortalamanın aşılması halinde kısa vadeli bir yükseliş trendinin aktif olması muhtemel olacaktır. Yukarı yönlü fiyat hareketlerinin devam etmesi ve 50 günlük basit hareketli ortalama üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde altcoin için asıl yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında yukarı yönlü seyrediyor. RSI’ın yukarı yönlü seyrine devam ederek yarım çizginin üzerine çıkması halinde altcoin yeni bir yükseliş trendinin aktif olması muhtemel olacaktır.

THETA Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

3.5-3.85

4.45-4.7

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook