Theta Network (THETA) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-6

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Theta Network (THETA) yorum analizimizle birlikte, Theta Network Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, THTA için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte THETA yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası, lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde düşüşler yaşıyor. Çoğu altcoin kritik destek seviyelerinin altına düşerken WEB 3.0 odaklı kripto para birimi olan THETA, son 10 gün içerisinde %50’den fazla bir yükseliş yaşadı. Altcoin için yeni yükselişlerin başlayabilmesi için aşılması gereken seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

THETA Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

THETA-12.29-01

THETA yorum analizi ile birlikte Theta Network coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, THETA fiyatının 5 dolar seviyelerinden işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için boğaların alım baskısını arttırması ile yukarı yönlü fiyat hareketlerinin devam etmesi muhtemel olacaktır.

Theta Network için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 5.55-5.85 dolar direnç seviyesi olacaktır. Bu direnç seviyesinin üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde ise 6.8-7.3 dolar direnç seviyesine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır.

THETA için ayıların satış baskısını arttırması ile aşağı yönlü fiyat hareketleri tekrardan aktif olabilir. Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 4.45-4.7 dolar destek seviyesi olacaktır. Bu destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde 3.5-3.85 dolar destek seviyesine kadar bir düşüşün yaşanması muhtemel olacaktır.

Theta Network Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

THETA-12.29-02

Theta Network (THETA) teknik analizimizle birlikte, THETA’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz günlük grafikte, THETA fiyatının 20 günlük basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için bu hareketli ortalama üzerinde işlem görülmeye devam edilmesi ile yukarı yönlü fiyat hareketlerinin devam etmesi muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin üzerinde yatay seyrediyor. RSI’ın yarım çizgi üzerinde kalmaya devam etmesi ile altcoinin pozitif seyrine devam etmesi muhtemel olacaktır. Ek olarak MACD histogramında kısalan yeşil sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu da altcoin için momentumun negatif olmaya başladığını göstermektedir.

THETA Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

4.45-4.7

5.55-5.85

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook