The Sandbox (SAND) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-2

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

The Sandbox (SAND) yorum analizimizle birlikte, The Sandbox Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, SAND için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte SAND yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde fiyat toparlanmaları yaşıyor. Çoğu altcoin %20’den fazla bir yükseliş yaşarken metaverse odaklı kripto para birimlerinde de bu yükselişler gözlemlendi. The Sandbox, son 10 gün içerisinde %50’ye yakın bir yükseliş yaşarken altcoininin yükselişlerine devam edebilmesi için aşılması gereken seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

SAND Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

SAND-12.24-01-1

SAND yorum analizi ile birlikte The Sandbox coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, SAND fiyatının dün ki sert yükselişler ile önemli kritik destek seviyesinin üzerine yükseldiği gözlemleniyor. Altcoin için 6-6.13 dolar kritik direnç seviyesi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması ile asıl yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

SAND, yorum analizimize başladığımız sırada 6.15 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 6.34 dolar direnç seviyesi olacaktır. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde 6.7-6.77 dolar direnç seviyesine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Altcoin için bu direnç seviyesinin üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması ile yeni tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru yükselişlerin yaşanması muhtemel olacaktır.

SAND için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 5.7 dolar seviyeleri olacaktır. Bu destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde 5.3-5.35 dolar destek seviyesine kadar bir düşüşün yaşanması muhtemel olacaktır. Altcoin için aşağı yönlü sert fiyat hareketlerinde ise 4.75 dolar seviyelerine kadar bir düşüşün yaşanması muhtemel olacaktır.

The Sandbox Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

SAND-12.24-02-1

The Sandbox (SAND) teknik analizimizle birlikte, SAND’ın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 4 saatlik grafikte, SAND fiyatının 20 MA hareketli ortalamasının üzerinde işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için bu hareketli ortalama üzerinde işlem görülmeye devam edilmesi ile yukarı yönlü fiyat hareketlerinin devam etmesi muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi aşırı alım bölgesinde yatay seyrediyor. RSI’ın aşırı alım bölgesinde seyrine devam etmesi ile altcoinin yükselişlerine devam etmesi muhtemel olacaktır. Ek olarak MACD histogramında yarım çizgi üzerinde kısalan yeşil sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu da altcoin için pozitif momentumun azaldığını göstermektedir.

SAND Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

5.7

6.34

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook