The Sandbox (SAND) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

kripto para

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

The Sandbox (SAND) yorum analizimizle birlikte, SAND Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, SAND için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte The Sandbox yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin’in sert düşüşü ile birlikte sert düştü. Çoğu altcoin %30’dan fazla değer kaybı gözlemlenirken metaverse odaklı kripto para birimlerinde de düşüşlerin derinleşebileceği gözlemleniyor. The Sandbox yorum analizimize başladığımız sırada 5 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

SAND Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

SAND-12.06-1

SAND yorum analizi ile birlikte SAND coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, SAND fiyatının yaklaşık 2 haftadır bir düşüş trendinde olduğunu görülmektedir.

The Sandbox için aşağı yönlü fiyat hareketlerinin devam etmesi halinde 4.3-4.5 dolar seviyelerine kadar bir düşüşün gerçekleşmesi muhtemel olacaktır. Ancak bu destek seviyesinin kırılması halinde 3.8 dolar seviyeleri test edilebilir.

SAND’ın 4 saatlik grafiğinde bir ters fincan-kulp oluşumu gözlemleniyor. Bu formasyonun hedefinin gelebilmesi için altcoinin 5 dolar seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketleri sergilemesi gerekiyor. Altcoin için böyle bir durumda ters fincan-kulp formasyon hedefi olan 3 dolar seviyelerine kadar sert bir düşüş gözlemlenebilir.

SAND için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 5.6-5.9 dolar direnç seviyesi olacaktır. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde altcoin için yeni yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

The Sandbox Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

SAND-12.06-2

The Sandbox (SAND) teknik analizimizle birlikte, SAND’ın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 4 saatlik grafikte, SAND fiyatının 20 ve 50 MA altında işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için yeni yükselişlerin başlayabilmesi için öncelikle 20 MA üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması gerekiyor. Bu hareketli ortalama üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde ise hedef 50 MA olacaktır. Bu hareketli ortalamanın aşılması halinde ise altcoin için kısa-orta vadeli yükselişlerin devam etmesi muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizgi altında aşağı yönlü seyrediyor. RSI’ın yarım çizgi altında kalmaya devam etmesi ile aşırı satış bölgesine gitmesi halinde aşağı yönlü fiyat hareketlerinin derinleşmesi muhtemel olacaktır. Ancak altcoin için yukarı yönlü toparlanmaların gerçekleşebilmesi için RSI’ın yarım çizgi üzerinde pozitif seyretmesi önemli olacaktır.

SAND Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

4.3-4.5

5.6-5.9

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook