The Sandbox (SAND) Direnci Kırmayı Başaracak mı?

Metaverse sektörünün önde gelen projelerinden birisi olan SAND için kısa ve uzun vadeli destek direnç seviyelerini birlikte inceleyelim.
the-sandbox-coinotag

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

SAND Günlük Grafik Yorumu

SAND-06.01-1

Sizler için bu yazımda, DAO ve NFT’leri bir araya getirmeyi başaran, Ethereum üzerine kurulu, kullanıcıların kendi oluşturdukları karakterler ile sanal bir evrende para kazanmasına olanak sağlayan The Sandbox’ın yerel varlığı olan SAND analizi yapacağım.

Düşen bir trendde işlem gördüğü için yukarı yönlü güçlü hareketler kaydedemedi. Şu anda da 1,5 dolar bandı ile 1,25 dolar bandı arasında işlem görüyor. Bıraktığı tasfiye iğnesinden sonra hangi yöne gideceğine karar veremedi.

Yukarı yönlü harekete karar verdiği taktirde 1,5 dolar ile 1,58 dolar arasındaki direnç bölgesini kırarak 2 dolar – 2,2 dolar bandına ulaşmayı isteyecektir.

Aşağı yönlü hareketinde ise 1,25 dolar – 1,16 dolar bandından destek almak isteyeceğini düşünüyorum. Bu konuda başarısız olursa 0,73 dolar ile 0,69 dolar arasındaki destek bölgesine kadar gerilemesi mümkün.

  • Chaikin para akışına baktığımda da pozitif bölgeye bir kırılım gerçekleştirdiğini görüyorum. Bu da satış baskısının azaldığı ve varlığa alım baskısının hakim olduğu anlamına gelir.
Destek Seviyeleri 1,25-1,16 0,73-0,69
Direnç Seviyeleri 1,5-1,58 2-2,2

Kısa Vadeli Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

SAND-06.01-2

Destek ve direnç seviyelerini Fibonacci ile çizdim. Şu anda da 1,42 dolardaki direncini test etmek istiyor. Başarılı olursa tekrardan 1,52 dolara kadar yükseliş kaydetmesi mümkün.

Aşağı yönlü hareket ederse de ilk olarak 1,36 doları ve ardından da 1,31 doları test edeceğini düşünüyorum. Ayılar güç kazanırsa da 1,27 dolardan destek almak isteyecektir.

Destek Seviyeleri 1,36 1,31
Direnç Seviyeleri 1,42 1,52
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster