The Graph (GRT) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-3

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

The Graph (GRT) yorum analizimizle birlikte, The Graph Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, GRT için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte GRT yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası, lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde düşüş yaşamaya devam ediyor. Çoğu altcoin sert düşüşler yaşarken WEB3 ve DeFi altcoinlerinde de düşüşler sürüyor. The Graph da sert düşüşler yaşayarak son 1 ay içerisinde %50’ye yakın bir değer kaybı yaşadı. The Graph için yeni yükselişlerin başlayabilmesi için aşılması gereken seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

GRT Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

GRT-12.20-01

GRT yorum analizi ile birlikte The Graph coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, GRT fiyatının son 10 gündür yatay bir arlıkta işlem gördüğü gözlemleniyor. Altcoin yorum analizimize başladığımız sırada 0.6 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

The Graph için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 0.61-0.63 dolar direnç seviyesi olacaktır. Bu direnç seviyesinin üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde 0.73-0.76 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Altcoin için yukarı yönlü sert fiyat hareketlerinde ise 0.85 dolar seviyeleri test edilebilir. Ancak bu direnç seviyesi altcoin için kritik bir öneme sahiptir. Öyle ki bu direnç seviyesinin aşılması halinde altcoinin orta vadeli bir yükseliş trendine girmesi ve 1 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş yaşaması muhtemel olacaktır.

GRT için ayıların satış baskısını arttırması ile aşağı önlü fiyat hareketlerinin devam etmesi muhtemel olacaktır. Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 0.58 dolar destek seviyesi olacaktır. Bu destek seviyesinin kırılımı halinde altcoinin 0.46-0.49 dolar seviyelerine kadar bir düşüş yaşaması muhtemel olacaktır.

The Graph Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

GRT-12.20-02

The Graph (GRT) teknik analizimizle birlikte, GRT’nin potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 4 saatlik grafikte, GRT fiyatının 20 ve 50 günlük basit hareketli ortalamanın altında işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde 20 günlük basit hareketli ortalamanın üzerinde istikrarlı fiyat hareketleri sergilenmesi durumunda kısa vadeli bir yükseliş trendinin aktif olması muhtemel olacaktır. Yukarı yönlü fiyat hareketlerinin devam edip 50 günlük basit hareketli ortalamanın aşılması halinde ise altcoin için asıl yükselişler başlayabilir.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında aşağı yönlü seyrediyor. RSI’ın aşağı yönlü seyrine devam edip aşırı satış bölgesine gitmesi halinde altcoin için sert düşüşlerin yaşanması muhtemel olacaktır.

GRT Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

0.46-0.49

0.61-0.63

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook