Tezos (XTZ) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-17

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Tezos (XTZ) yorum analizimizle birlikte, Tezos Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, XTZ için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte XTZ yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde fiyat toparlanmaları yaşıyor. Çoğu altcoinde yukarı yönlü fiyat hareketleri gözlemlenirken XTZ’de de yükselişler gözlemleniyor. Altcoin için yeni yükselişlerin başlayabilmesi için aşılması gereken seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

XTZ Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

XTZ-12.25-01

XTZ yorum analizi ile birlikte Tezos coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli günlük grafikte, XTZ fiyatının önemli bir düşen trend çizgisinin altında işlem gördüğü gözlemleniyor. Altcoin için bu düşen trend çizgisinin üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sergilenmesi ile yeni yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

XTZ için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye düşen trend çizgisi olacaktır. Bu trend çizgisinin aşılması ile 5.1-5.3 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Bu direnç seviyesi üzerinde istikrarlı fiyat hareketleri sergilenmesi halinde 5.9-6.1 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır.

Altcoin için ayıların satış baskısını arttırması ile aşağı yönlü fiyat hareketlerinin tekrardan aktif olması muhtemel olacaktır. Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 4.45 dolar seviyeleri olacaktır. Bu destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde ise 3.9 dolar seviyelerine kadar bir düşüşün yaşanması muhtemel olacaktır.

Tezos Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

XTZ-12.25-02

Tezos (XTZ) teknik analizimizle birlikte, XTZ’nin potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz günlük grafikte, XTZ fiyatının 20 günlük basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için bu hareketli ortalama üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması ile yeni yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizgi seviyelerinde yukarı yönlü seyrediyor. RSI’ın yukarı yönlü seyrine devam etmesi ve yarım çizgi üzerinde istikrarlı seyretmesi ile altcoinin yükselişine devam etmesi muhtemel olacaktır. MACD histogramında yarım çizgi üzerinde yeşil sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu da altcoin için momentumun pozitif olduğunu göstermektedir.

XTZ Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

4.45

5.1-5.3

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook