Tezos (XTZ), WAVES, Decred (DCR) Fiyat Analizi: 07 Nisan

coin-otag-gorsel
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tezos, yükselen bir üçgenin üzerine çıktı ve bir destek bölgesine geçmeden önce 6.7 dolara dokundu. Waves, bir çıkış onayı için ek oturumlar beklerken, Decred yukarı kanalının altına inmenin eşiğindeydi.

Tezos [XTZ]

4 saatlik zaman diliminde, yükselen bir üçgenden, fiyat güneye hareket etmeden önce Tezos’u 6,7 dolara kadar yükselten bir kırılma tespit edildi. 5.8$ – 6$ arasında bir miktar destek mevcuttu, ancak bu seviyenin altına düşme muhtemelen göstergelerinin mevcut konumunu dikkate alıyordu. MACD düşüş eğilimi göstererek kapanırken, Müthiş Osilatör düşüş yönünde ivme kaydetti.

Bir arıza meydana gelirse, alıcılar bu bölgeyi uzatılmış bir satıştan korumak için tüyo verilmiş olsa da, 5.3$ seviyesi önümüzdeki birkaç seansta odakta olacak.

Tezos (XTZ) fiyatı an itibariyle$ 4.87dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 

WAVES

Tek bir şamdan, Waves’in listelerinde üst trend çizgisini aşarken, sonraki birkaç seans bir kopuşla ilgili olarak daha fazla netlik sağlayacaktır. ADX, güçlü bir eğilim olduğu için 24’ten kuzeye işaret etti. Başarılı bir kırılma fiyatı 15 dolara, hatta 15,5 dolara kadar itebilirdi, ancak piyasada zıt göstergeler vardı.

Bu, aşırı alım bölgesine ulaşmadan önce yönünü tersine çeviren güneye giden bir RSI’dan geldi. Daha düşük yüksekler yaptıktan sonra endekste de biraz farklılaşma görüldü. 24 saatlik işlem hacmi, yazı yazılırken toparlandı, ancak daha keskin hareketler için daha fazla işlemin toplanması gerekiyor.

WAVES fiyatı an itibariyle$ 12.55dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 

Decred [DCR]

143,8 dolarlık desteğin geri dönüşünden bu yana, Decred, fiyat 200 dolarlık işarete yaklaşırken yükseliş kanalını sürdürdü. Bununla birlikte, bu model genellikle bir bozulma görür ve alt trend çizgisinin altında bir hareket tespit etmek için önümüzdeki seanslar dikkatlice izlenmelidir.

MACD çizgisi Sinyal çizgisinin altındaki hareketini sürdürdü ve histogram yükselen düşüş momentumu kaydetti. Satış baskısı satın alma baskısını geride bıraktıkça OBV düşüş eğilimi gösterdi. Bir mum çubuğu alt trend çizgisinin altında kapandığında kısa pozisyonlar açılabilir, ancak yatırımcıların pozisyonlarını kilitlemeden önce onay beklemesi gerekir. Düşme durumunda, destek seviyeleri 176,31 Dolar ve 171,2 Dolar’da kaldı.

Decred (DCR) fiyatı an itibariyle$ 187.65dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!