Tezos, BAT, Dogecoin Fiyat Analizi: 15 Eylül

coin yorum

Bitcoin, yazı yazılırken 10.350 dolara düşmeden önce kısa bir süre 10.450 dolara yükseldi. Ancak, kısa vadeli dalgalanmalar yatırımcıları bir nebze olsun şaşırtmayabilir çünkü BTC, belli bir mesafeyle piyasanın en iyi performans gösteren varlıklarından biri olmaya devam ediyor.

Kripto para birimi merdiveninin daha da aşağısında, tüccarlar ve yatırımcılar bir sonraki büyük hareketinin yönünü yakalamak için kripto varlığını yakından izledikçe Tezos düşen bir piyasa oynaklığı sergiledi. Bununla birlikte Dogecoin, düşüş baskısı altında yenilmeye devam etti.

Tezos [XTZ]

Tezos, Basic Attention TokenDogecoin Fiyat Analizi: 14 Eylül

Kaynak: TradingView’de XTZ / USD

Tezos, grafiklerde önemli düşüşler kaydettikten sonra konsolidasyon aşamasındaydı. Aslında, kripto para birimi 2,4 dolara kadar düşmeden önce 4,49 dolara yükseldi. Grafiklerdeki bu tür bir konsolidasyon, düşüş trendinin sonunu işaret edebilir.

Ayrıca, Bollinger Bantlarının son birkaç gün içinde XTZ’nin fiyatı civarında yakınsadığı gözlendi. Sıkışmanın yanı sıra ticaret hacminde düşüş eğilimi de görüldü.

XTZ 2.57 $ değerindeydi ve 2.56 $ ‘a yakın bir destek seviyesi vardı. XTZ, grafikte yukarı doğru hareket etme gücünü topladığından, XTZ’nin destek hattının üzerindeki konsolidasyonu birkaç gün devam edebilir.

XTZ’nin bir satış baskısı dalgasıyla karşılaşması da mümkündür; bu, fiyatın 2,24 ABD doları civarında veya 1,81 ABD dolarının altındaki destek seviyesini ziyaret ettiğini görebilir.

Basic Attention Token [BAT]

Tezos, BAT, Dogecoin Fiyat Analizi: 14 Eylül

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

BAT, Fibonacci Retracement aracı tarafından da vurgulanan, Ağustos ayındaki yükselişinin% 78.6 geri çekilme seviyesinde dirençle karşılaştı.

Müthiş Osilatör, çok zayıf bir düşüş ivmesi kaydetti. Ancak, son birkaç gündür göstergenin zayıf yükseliş momentumunu vurguladığı unutulmamalıdır.

Ergo, momemtum’da bir tersine dönmenin vadesi gelebileceği iddia edilebilir, CMF’nin piyasaya artan sermaye girişinin altını çizmesi gerçeğiyle desteklenen bir şey. Alıcıların ilgisi BAT’ı çizelgelerde yukarı çekebilir. Son birkaç hafta içinde, BAT yerel zirvelere ulaştıktan sonra, CMF büyük ölçüde sarı ile işaretlenmiş nötr bölgede kalmıştı.

Dogecoin [DOGE]

Tezos, BAT, Dogecoin Fiyat Analizi: 14 Eylül

Kaynak: TradingView’de DOGE / USDT

Dogecoin, CoinMarketCap’in listelerinde 347 milyon dolarlık piyasa değeri ile 49. sırada yer aldı. Aslında, kripto para birimi Temmuz ayındaki destansı pompasından bu yana düşüş eğiliminde. Daha kısa bir zaman diliminde bile, DOGE daha yüksek düşükler ayarlamak için mücadele etti.

Yazma sırasında, RSI, 50’nin nötr değerini bir ay boyunca ikna edici bir şekilde geçemeyen 43’te duruyordu. Bu, Dogecoin pazarındaki kalıcı düşüş trendinin bir başka kanıtıydı.

DOGE için bir sonraki destek seviyesi 0,0026 dolardır.

 

Coin Otağ’ı ayrıca Twitter, Facebook, Telegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.