Tether Kurucu Ortağından İnanılmaz Bitcoin Açıklaması!

Bitcoin 0 ila 0 arası değer kazanabilir!
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tether’ın kurucu ortağı William Quigley ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Tether ve Bitcoin’in şuan ki durumu ve geleceği hakkında konuşuldu.

Quigley, Tether için ”Ayda bir denetlenmelidir” sözlerine yer verdi. Aksi takdirde Tether’ın değiştirilme riski olduğunu söyledi. 2015 yılında Tether projesinden ayrılan Quigley daha sonrasında NFT çalışmalarında yer almıştı. NFT’nin ayda bir denetlendiğini söyleyen Quigley Tether içinde denetlenme tavsiyesi verdi.

Bitcoin’e de değinen Quigley, Tesla – JPMorgan – Goldman Sachs gibi kuruluşların Bitcoin yatırımlarını şaşkınlıkla izlediğini ifade etti. Quigley’e göre piyasalar bir boğa koşusu içinde. Quigley, ”bu boğa koşusunun ve yarılanmanın Bitcoin için 2022’ye kadar 100 Bin $’a ulaşacağının nedeni olacak’‘ açıklamalarına yer verdi. Quigley son olarak Bitcoin’in önümüzdeki 12 ila 18 aylık süreç içerisinde +%300 ila +%800 arasında değer kaydedebileceğini ifade etti.

Bu gibi ifadelere günümüzde sıkça rastlasak da henüz bir şey dememiz pek mümkün değil. Konuyla ilgili olarak ünlü analist Armstrong Nisan ayı başında Bitcoin’in 100 Bin $’a ulaşacağına dair açıklamalara yer vermişti.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!