Tesla Kararı Sonrası Yükselişe Geçen “Çevre Dostu” 3 Altcoin!

Elon Musk 1
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tesla kurucusu Elon Musk’ın Tesla’nın Bitcoin (BTC) ile ödeme almasını durdurmasının ardından 3 altcoinde dikkate değer yükselişler görüldü.

Bitcoin’in yüksek enerji harcaması ve çevre kirliliği oluşturduğu nedeniyle Tesla, Bitcoin ile ödeme almayı durdurdu. Bu açıklama sonrası “Çevre Dostu” 3 altcoinde yükselişler görüldü.

HBAR / Hedera Hashgraph

Piyasa değeri sıralamasında 56. sırada yer alan Hedera Hashgraph, ilk nesil blockchain hizmetlerindeki performans düşüklüğü ve istikrarsızlık gibi sorunların çözümü için geliştirilmiş, ekosistemin daha adil ve verimli biçimde çalışmasını sağlayan açık bir ağ olarak tanımlanıyor.

Son 24 saatteki işlem hacmi 1.8 milyar dolar olan HBAR’ın, maksimum arzı 50 milyardır.

HBAR fiyatı Tesla haberinden sonra yaklaşık yüzde 70 artış gösterdi ve 0.40 dolara kadar yükseldi.

NANO / Nano

Piyasa değeri sıralamasında 79. sırada yer alan NANO; tamamen ücretsiz biçimde, güvenli ve neredeyse gerçek zamanlı ödeme hizmeti sunmak için tasarlanmış bir kripto para birimi.

Son 24 saatteki işlem hacmi 1 milyar dolar olan NANO’nun, maksimum arzı 133 milyondur.

NANO fiyatı haberden sonra yükselişe geçti ve yaklaşık yüzde 120’lik bir yükselişten sonra 17.5 dolara ulaşarak ATH yaptı!

EWT / Energy Web Token

Piyasa değeri sıralamasında 133. sırada yer alan Energy Web Token, enerji sektörüne özel uygulama geliştirmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmış bir blockchain protokolü olan Energy Web Chain’in operasyonlarında kullanılan bir tokendir.

Son 24 saatteki işlem hacmi 15 milyon dolar olan EWT’nin maksimum arzı 100 milyondur.

Haberden sonra yükselişe geçen bir diğer kripto para birimi olan EWT, haberden sonra yaklaşık yüzde 80 yükselerek neredeyse 23 dolar oldu.

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!