Ana SayfaKripto Para AnalizleriTerra (LUNA) Yükselişine Devam Edebilir mi?

Terra (LUNA) Yükselişine Devam Edebilir mi?

-

LUNA 4 Saatlik Grafik Yorumu

LUNA 03.31 1

LUNA fiyatında yeni gerçekleşen ATH sonrası geri çekilme yaşandığı söylenebilir. Yukarı bölgede yeni direnç seviyeleri belirlenebilmesi için trend temelli fibonacci aracı kullanılmıştır.

Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk olarak 103,75 dolar seviyesinde bulunan destek ile karşılaşılacaktır. Ayıların piyasa üzerinde satış baskısı yaratması fiyatın 93,88 dolar seviyelerine kadar gerilemesine sebep olabilir.

Şu anda bulunulan bölgede fiyatın yükselişini sonlandırması beklenilen ilk direnç 117,23 dolar seviyesinde bulunmaktadır. Fiyatın yükselişini devam ettirmesine karşılık 126,65 dolar seviyesi direnç görevi görecektir.

Destek noktaları: 103,75 – 93,88

Direnç noktaları: 117,23 – 126,65

Terra Kısa Vadeli Fiyat Beklentileri

LUNA 03.31 2

Altcoinin saatlik grafikte çizilen trend temelli fibonacci aracının 1.272 seviyesinden tepki aldığı görülmektedir. Yükselen trend yapısının kırılması fiyatın 100 dolar seviyelerine kadar gerilemesine sebep olabilir.

Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde karşılaşılacak ilk destek 104,78 dolar seviyesinde bulunmaktadır. Satış baskılarının devam etmesi fiyatın 102,32-101,17 dolar aralığına kadar gerilemesine sebep olabilir.

Şu anda bulunulan bölgede alım baskılarının oluşması fiyatın tekrardan 108,50 direncini kırması ile gerçekleşebilir. Bu bölge üzerinde yaşanabilecek yükselişe karşılık sırasıyla 111,70-113,36-115,76 fibonacci seviyelerine denk gelen dirençler görev alacaktır.

Destek noktaları: 104,78 – 102,32 – 101,17

Direnç noktaları: 108,5 – 111,70 – 113,36 – 115,76

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Alp Ataberk DEMİRCİ
Alp Ataberk DEMİRCİ
Alp Ataberk Demirci, 22 yaşında Kocaeli Üniversitesi'nde Fizik okuyor. Kripto paralar, hisse senetleri ve vadeli işlemlerle yakından ilgilenen Demirci, şimdilerde fikirlerini Coin Otağ ile paylaşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin boğaları, bu haftanın 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesinden kar elde etmek için iyi bir pozisyonda!

31 Mart'ta 4,2 milyar dolarlık BTC opsiyonu sona eriyor ve kripto sektörüne karşı sert düzenleyici önlemlerin haftalar boyunca alınmasına rağmen, boğalar karlı konumda.

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

Binance Coin (BNB) fiyatı, CFTC davası sonrası destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

Bitcoin (BTC): Lider para biriminin rallisi yakın zamanda sona erebilir, gizlenen ayılar ortaya mı çıkıyor?

Bitcoin [BTC], son üç ay boyunca fiyatları önemli ölçüde arttığı için oldukça ralli yapıyor. Ancak ayılar dişlerini gösteriyor. İşte detaylar.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler