Detaylar


Airdrop

Token Adedi
90
Değeri
~20€
Bitiş Tarihi
30/04/2019
Tutarlılık
%100

Proje Hk.

Token Tipi
ERC-20
Toplam Arz
300,000,000
Token Değeri
0.20€

Miracle Tele

Miracle Tele, yüksek kaliteli uluslararası çağı ve veri transferleri hizmetleri sağlayan, sanal mobil şebeke operatörüdür. Bu devrim niteliğinde olan SIM kartı, tüm gizlilik haklarınızı elinizde tutmaya olanak tanıdığı gibi ve iki haftada bir de kendi para birimi üzerinden de ödül dağıtma amacı güdüyor.

Miracle Tele, mevcut telekomünikasyon servis sağlayıcı sistematiğini şeffaf ve dijital alışveriş hızlılığı sunan MVN modeliyle blockchain teknolojisini birleştirerek değiştiriyor.

Bu sayede, bu kaliteye erişmek isteyen milyonlarca müşterisini bürokrasi engeli olmadan mobil trafik hizmetlerine entegre edebilecekler. Bu hizmeti sağlarken de, Etherium Blockhaini kullandıkları için müşterilerini ödüllendirecekler.

🤖 Airdrop Linki! 👇🏻
https://goo.gl/eN3VNs

🔖 Yukarıdaki Airdrop Linkinden üye olup, Dashboard>Airdrop kısmına girip görevleri yapın arkadaşlar.


 Bot hatası alanlar, KYC yapsın. (Profile>Personal Data)

12-24 saat içerisinde hesabınıza kazandığınız TELE’ler yatıyor. Stack’e atmayı unutmayın, aşağıda rehberi var.
(Ödeme alınıyor, min çekim €10 değerinde ETH veya Bitcoin arkadaşlar bilginize.)

Satışta olan Tele için piyasa değeri şu an 1 Tele =€ 0.20

Sahip olduğunuz Tele’yi stacke atıyorsunuz ve bunun için, şirket her 2 haftada bir şirketin %40’lık net karından size ödeme yapıyor. Bu şu an için aylık kabaca 2.47€‘ya tekabül etmekte ve bu değer şirketin büyümesiyle de artıyor. 

Stack işlemi ve para çekim için de rehberlerimiz aşağıda!

– Stacklediğiniz Euro 2 haftalık süreçten sonra, çekmek için PAYOUT’a tıklıyoruz.
-Kazandığınız (Earnings) eurolarınızı çekebilirsiniz.

-Bitcoin, etherium olarak ödeme almak için 10 € alt limit koşuluyor. ÖNERİLİR
-Banka/Kredi kartınıza doğrudan gönderebiliyorsunuz, gönderilen eurodan %3.5 komisyon kesiyor, minimum 10€ gönderilebiliyor.
-Wire Transfer ile banka hesaplarınıza göndermeniz mümkün ancak bunun için hesabınızın dövize açık olması gerekmekte ve minimum 10€ gönderebiliyorsunuz.

– TELE’leri bozdurma işlemi (stack) için de, Tokens seçeneği altından STACK’e tıklıyoruz ve ilgili TELE’nin yanındaki ON / OFF butonundan ON’u seçiyoruz:

– Bu işlem 2 hafta sürüyor ve bu sürede şirketin net karının %40’lık havuzundan talepçiler -yani bizler- ödeme alıyor. 

Kazandığınız Teleleri stacke koymayı unutmayın böylelikle büyüyen şirket ile birlikte, 2 haftada bir kazandığınız Telelerinizi Euro’ya dönüştürebilirsiniz ve bu işlem 1 kereye mahsus olmuyor, kazanılan Teleler devamlı kazanç getirmekte. Bunun için ON konumunda kalmaları yeterli oluyor. 

Kayıt olmak için tıkla!

Nasıl çekim yapabilirim ile alakalı bu videoyu izleyin: 
Videodaki gibi, yatırım araçları BTC, BCH, ETH, ETC, LTC, wire, veyabanka kartıdır. Yatırım yapmak istediğiniz türü seçtikten sonra kaç €’lık yatırım yapacaksanız  Amount’a bu değeri giriyorsunuz.
Ödeme aracınızı da seçtikten sonra Deposit Funds’a tıklıyorsunuz. 

Örnek vermek gerekirse, 10€ yatıracaksınız ve Bitcoin ile ödeme yapıyorsunuz. 
10€’luk değeri girip, Bitcoin’i seçtikten sonra Deposit Funds’a tıklayınca size bir BTC adresi veriyor, 2 saat içerisinde girdiğiniz değer karşılığı kadar BTC yatırıyorsunuz ve bu adrese yatırım takibini de blockchain üzerinden (verdiği adrese tıklayarak) yapabiliyorsunuz.
Ardından işleminiz onaylanıyor, bu yatırımla https://miracletele.com/token/buy/ ‘a girip, TELE satın alıyor ve stacke atarak anlattığımız gibi kazanç sağlıyorsunuz.

Daha fazla bilgi için: Tıkla
Yatırım kazancı veya kaybı şahsın kendisine aittir, buradaki yalnızca rehberdir bilginize.