Teksas Meclisi Kripto Para Yasasını Onayladı!

Bitcoin (BTC) 1
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Teksas Temsilciler Meclisi, kripto para birimlerini eyaletin ticari yasalarına dahil etmek için bir kripto yasa tasarısını onayladı.

Teksas Yasama Meclisi’ndeki bir oturumda, Meclis, eyaletteki Tekdüzen Ticaret Yasasını (UCC) değiştirecek öneriyi kabul etti. Senato tarafından onaylanırsa, yeni ticaret kanunu, blockchain inovasyonu ve dijital varlık düzenlemelerini içerecektir. Tasarı, Mart ayında Tan Parker tarafından Meclise tanıtıldı.

Texas

Tasarı şimdi Senato’ya teslim edilecek, Senato da üyelerin onaylaması halinde onu geçirecek. Kabul edilirse, Teksas valisi tarafından imzalanacak ve yasa haline gelecektir.

Teksas valisi, kripto para birimlerinin güçlü bir destekçisi olarak ortaya çıktı ve hatta eyalette BTC madenciliğini teşvik etti. Teksas Blockchain Konseyi başkanı Lee Bratcher, daha önce tasarının kabul edilmesi halinde Teksas’ın kripto dostu bir devlet olarak anılma şansını artıracağını belirtti.

Teksas, bazı önde gelen kripto madenciliği şirketlerine de ev sahipliği yaptı. Şirketler ayrıca eyaletteki madencilik faaliyetlerini artırmak için daha fazla tesis ve ekipmana yatırım yapıyor.

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!