Cuma, Mart 5, 2021

Tacirler Yatırım Hisse Önerileri – (5.08.2020)

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır. 

BIST 100 Teknik Analiz

Bayram sonrasındaki açılışımız 1130 orta vadeli ortalamasının üzerinde 1150’ye doğru tepki arayışı ile başladı. Fakat tepki hareketi sonrasında gelen satışlar ile önce eksiye ardından gün içi %5’e yakın değer kayıpları oldukça yüksek bir işlem hacmi ile görüldü. Tepki ise 200 günlük ortalamadan gerçekleşti. Buda 120.000’de yaşanan zorlanma sonrasında üç günlük işlemler ile kısa ve orta vadeli trendlerin kırıldığını gösteriyor.

200 günlük ortalamamız 1070 ana destek görevi görmesini bekliyoruz. Dünkü düşüş sonrasında gelecek tepkilerde 1091 ve 1117 seviyelerinden satışla karşılaşılması olası. Bu kadar sert satışlar sonrasında hızlı bir dönüş beklenmemeli. Bir iki haftada yatay bir trend içerisinde dengelenme çabası 1070 üzerinde olabilir. 1000 ise diğer psikolojik ana destek olacaktır.

AGHOL, LOGO, PRKAB, SASA, TTKOM, ULKER

Kaynak: Tacirler Yatırım Teknik Analiz Bülteni

Yatırım tavsiyesi CoinOtağ’a ait değildir, CoinOtağ hiçbir kazanç veya kayıptan sorumlu tutulmaz. 

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺22.02
THYAO.IS₺14.75
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺23.12
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺17.23