Swipe (SXP) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-2

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Swipe (SXP) yorum analizimizle birlikte, Swipe Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, SXP için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte SXP yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde yükseliş yaşamaya devam ediyor. Çoğu altcoin kritik destek seviyelerinin altında işlem görmeye devam ederken SXP de kritik destek seviyelerinin altında işlem görmeye devam ediyor. Swipe için yukarı yönlü fiyat hareketleri ile asıl yükselişlerin başlayabilmesi için aşılması gereken önemli seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

SXP Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

SXP-12.27-01

SXP yorum analizi ile birlikte Swipe coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli günlük grafikte, SXP fiyatının son iki hafta içerisinde %25’ten fazla bir yükseliş yaşadığı gözlemlenmektedir. Altcoin için boğaların alım baskısını arttırması ile asıl yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır. Altcoin yorum analizimize başladığımız sırada 1.7 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

SXP için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef 1.67 dolar direnç seviyesi üzerinde istikrarlı fiyat hareketleri sergilemek olacaktır. Bu direnç seviyesi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sergilenmesi halinde 1.85 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Altcoin için bu direnç seviyesinin kırılımı ile 2 dolar seviyelerine kadar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır.

SXP için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 1.55 dolar seviyeleri olacaktır. Bu destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sergilenmesi halinde ise 1.25-1.4 dolar desek seviyesine kadar bir düşüşün yaşanması muhtemel olacaktır.

Swipe Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

SXP-12.27-02

Swipe (SXP) teknik analizimizle birlikte, SXP’nin potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz günlük grafikte, SXP fiyatının 20 günlük basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüldüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için bu hareketli ortalama üzerinde işlem görülmeye devam edilmesi halinde yukarı yönlü fiyat hareketlerinin devam etmesi muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında yukarı yönlü seyrediyor. RSI’ın yukarı yönlü seyrine devam ederek yarım çizginin üzerine çıkması halinde altcoinin pozitif fiyat hareketleri sergilemesi muhtemel olacaktır. Ek olarak MACD histogramında yarım çizgi üzerinde yeşil sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu da altcoin için momentumun pozitif olduğunu göstermektedir.

SXP Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

1.55

1.86

2 2 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook