SushiSwap (SUSHI) Düşen Trendi Aşağı Kırdı!

Aşağı yönlü kırılım gerçekleştiren SUSHI için sıradaki önemli destek ve direnç seviyelerini birlikte inceleyelim.
SUSHİ Fiyat Analizi! 500 Dolar Olacak Mı?

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

SUSHI Haftalık Grafik Yorumu

SUSHI-05.24-1

Sizler için bu yazımda, kendi akıllı sözleşmelerine sahip DEX ve otomatik piyasa yapıcı olarak hizmet vermesi amacıyla 2020 yılında piyasaya sürülen popüler proje olan SushiSwap’ın yerel varlığı SUSHI analizi yapacağım. Keyifli okumalar dilerim.

Uzun süredir gerçekleşen düşüşün, ekip içerisinde yaşanan kötü olaylardan kaynaklandığını düşünüyorum. Çünkü zirveden yüzde 95 düşüş yaşadı. Buna rağmen yeni yol haritası yayınlayarak yeniden işe koyuldular.

Teknik analiz kısmına gelirsek, düşen bir trend içerisinde işlem gördüğü halde destekte tutunamadan düşüş yaşadı. Grafikte gösterdiğim gibi 1,1 dolar seviyesini şimdilik destek olarak doğruladı. Yukarı yönlü hareketinde düşen trendin içerisine girmeyi başardıktan sonra 2,6 dolara ulaşma ihtimali var. Devamında da 5,2 doları hedefleyeceğini düşünüyorum.

RSI, sürekli düşüş yaşıyor. Aşırı satım bölgesine kadar gerilemesi mümkün olduğu için o bölgeden tepki alarak yükselişine devam edeceğini düşünüyorum.

MACD göstergesinde mor kutu ile işaretlediğim alanda bir belirsizlik mevcut. Bu indikatörün hangi yöne gideceğine karar veremediği görülüyor. Bu durumdan kurtulduğu vakit daha net konuşabiliriz.

Yaşadığı düşüşten bahsetmiştim. Bu durumda haftalık MA20’nin altında işlem görmesi oldukça olağan bir durum. Yükseliş trendine geçebilmesi için bu seviyeyi aşması gerekmekte.

Destek Seviyeleri 1,1 0,58
Direnç Seviyeleri 2,6 5,2

Kısa Vadeli Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

SUSHI-05.24-2

Bıraktığı tasfiye iğnesinden sonra iki direncini de aşmayı başardı. Şu anda 1,7 dolardaki direncini test ediyor. Düşüşün gerçekleşmesi durumunda 1,52 dolar ve 1,31 dolar seviyelerine kadar gerilemesi mümkün.

Yükseliş durumunda 1,7 doları aştıktan sonra 1,88 dolara kadar ulaşacağını düşünüyorum.

Destek Seviyeleri 1,52 1,31
Direnç Seviyeleri 1,7 1,88
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster