Student Coin, Kripto para kullanımının yeni yollarını buldu

student coin coinotağ
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son yıllarda, işe alımlarda yüksek eğitimli insanlara büyük ilgi gösterdiler ve bu da potansiyel öğrenciler arasında daha fazla paraya ihtiyaç duyulmasına yol açtı. Ancak, ekonominin kırılganlığı nedeniyle öğrenciler bankalara bağlı kalmamak için alternatif çözümler aramaya başladı.

Ve mesele sadece öğrenciler değil. İş fikirlerini hayata geçirmek için para toplamakta zorlanan girişimcilerin de alternatif seçeneklere ihtiyacı var. Bankaların sunduğu fırsatlar tutarsızdır ve başlangıç finansmanı programları oldukça rekabetçidir.
Ancak bu yıllar aynı zamanda iyi haberlerle geliyor – kripto para birimleri her geçen gün daha popüler hale geliyor.

Bu, insanları daha fazla finansal ve verilerin güvende hissetmesini sağlıyor.
Ancak Student Coin ekibi dışında, bu teknolojinin öğrencilerin ve girişimcilerin isteklerine da cevap veremeyeceğini hiç kimse düşünmedi.

Student Coin Nedir ?

Student Coin, kriptoların işlevselliğini artıran blockchain teknolojisi üzerine inşa edilmiş bir ekosistemdir.
Proje, bireylerin ve tüzel kişilerin tokenlerini oluşturmasını ve diğerlerini dijital kaygıdan kurtarmasını mümkün kılmak için tasarlandı.
Student Coin, 500’den fazla akademik kurum tarafından sürdürülmektedir. Stanford, Harvard ve Newcastle gibi en iyi üniversiteler, onu destekleyen isimlerden sadece birkaçı.

Student Coin bizlere ne sunuyor?

Şu anda kullanabileceğiniz iki özellik var ve ikisi de 2021’in 3. çeyreğinden itibaren geçerli olacak.

Mevcut özellikler

1- Kripto öğrenme programı

Yönetim kurulu, blockchain teknolojisi ile ilgili temel ayrıntılardan en etkili kripto para birimleri hakkındaki çalışmalara kadar değişen beş bölümden oluşmaktadır. Yazılı bir kursu tamamlamak için, sınavları geçmeniz gerekir.


2- Oylama seçeneği

Platformun temel para birimi olan STC tokenine sahip olarak proje uygulama kararları için oy kullanma, birden fazla dilekçe imzalama ve hatta üniversite seçimlerine katılma hakkına sahipsiniz.

Gelecek özellikler

1- Değişim platformu

Bu, yıllar içinde STC tabanlı tokenlerin değerini artıracak önemli bir özelliktir.

2- Kişisel belirteçler

Kullanıcılar, bu tokenleri geniş bir teknik bilgiye sahip olmadan oluşturabilir ve etkileyici bir gelir stratejisi olan kitlesel fonlamanın kapısını açabilir.

Nasıl Çalışır ?

Her öğrenci kendi tokenini oluşturabilir ve satış için piyasaya sunabilir.
Bu tokenler daha sonra diğer kullanıcılar tarafından satın alınır ve öğrenciye eğitim için ihtiyaç duyduğu parayı verir. Mezun olup işe girdiğinde, krediyi geri ödemeye başlayabilir.
Bu yaklaşım öğrencilere fon sağlarken faiz oranlarında veya bankanın operasyonlarında büyük değişiklik korkusunu ortadan kaldırır.
Ve kendi şirketlerini kurmak için finansman isteyenler de bu yaklaşımı kullanabilir.

Son sözler

Son yıllarda kripto alanı çok değişti.
Zeki beyinler yeni blok zinciri teknolojisi uygulamalarını keşfettikçe, ekonomi dengesini yeniden kazanacak ve daha iyi bir yaşam tarzına sahip olacağız.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!