Student Coin, Kripto Alanında Bir Sonraki Adımı İşaret ediyor!

student coin cover04
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto geliştiricilerinin blockchain teknolojisinden zaten en iyi sonucu çıkardığını ve birinin bunun için yeni bir yardımcı program bulma şansı olmadığını düşündüyseniz, o zaman yanlış düşünüyorsunuz.
Student Coin, artık kitle fonlaması projeleri, eğitim ve daha fazlası için kullanılabilen benzersiz yaklaşımıyla dikkatleri üzerine çekti.

Student Coin nedir?

Student Coin, kripto alanı kapsamını genişleten blockchain tabanlı bir ekosistemdir.
Şirket, iki ana hedefe ulaşmak için kuruldu – bireylerin ve şirketlerin kendi tokenlerini geliştirmelerine izin vermek ve insanları teknolojik güvensizliklerden kurtulmaları için eğitmek.

Stanford veya Harvard gibi 500’den fazla tanınmış üniversite bu girişimi destekliyor ve hepsi Student Coin’in potansiyelini kabul ediyor.

Student Coin’i özel yapan nedir?

Student Coin, girişimcilere ve öğrencilere odaklandığı için diğer blockchain projelerinden farklıdır. Daha spesifik olmak gerekirse, Student Coin, kullanıcıların kitle fonlaması projeleri başlatmasını mümkün kıldı.

Nasıl çalıştığı aşağıda açıklanmıştır;

Bir token oluşturursunuz, Student Coin’de listelersiniz ve yatırımcılar bunu satın almakta ve STC Exchange’de takas etmekte özgürdür. Girişiminizi başlatmak veya üniversiteye kaydolmak için ihtiyacınız olan parayı alırsınız. Sabit bir gelir kaynağınız olduktan sonra, parayı zaman içinde kademeli olarak geri ödersiniz.

Platformda oluşturulan tokenlerin değeri, Student Coin’in temel tokenine (STC Token) dayanır.

STC Token nedir ve onu nasıl edinebilirsiniz?

STC, Student Coin’in birincil belirtecidir – teknik bilgi olmadan kişiselleştirilmiş belirteçlerin oluşturulmasını sağlar.
Ayrıca başlangıç tokenleri, DeFi tokenleri, NFT tokenleri vb. Gibi herhangi bir yoldan gidebileceğiniz sonsuz fırsatlar vardır. Bunları takas edebilir veya kitle fonlaması için kullanabilirsiniz.
STC tokenini 30 Nisan’a kadar sürecek olan ICO‘sunda neredeyse ücretsiz olarak alabilirsiniz.
STC Launchpad ICO, 1 Şubat’tan beri piyasada, ancak 89 aşamadan az olmadı ve 13 milyon doların üzerine çıktı. Her aşama STC tokenini 0,0002 $ yükseltir, mevcut değer 0,0161 $ ‘dır.

STC Token – ICO Bonusları

Ek varlık almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken arkadaşlarınızı toplamak ve onları size katılmaya ikna etmektir.
Tek bir yönlendirme bağlantısı ile arkadaşlarınızın yatırdığı ETH’nin %20’sini, hatta STC yatırımlarının %30’unu elde edebilirsiniz.

Student Coin Ekosistemi

Bu sadece STC belirteci ile ilgili değil. Student Coin, daha fazla insanın tüm teknolojisi hakkında endişelenmeden blockchain alanına girmesine izin vermek için oluşturulmuş bütün bir ekosistemdir.

Student Coin platformunun iki temel bileşeni vardır – iş bileşeni ve eğitim bileşeni.

İş bölümü

Bu, birbirine bağlı üç ana uygulamayı içerir.

1- STC Terminali

Bu, STC tabanlı token oluşturmayı mümkün kılan yazılımdır ve Q3 2021’de kullanıcılar için hazır olacaktır. Ancak, önizlemesinden bir token oluşturmanın teknik bilgi gerektirmeyeceğini görebilirsiniz.
Yapmanız gereken tek şey, ne tür bir simge istediğinizi, genel belirteç bilgilerini (toplam arz gibi), yardımcı programını ve diğer özelleştirme seçeneklerini ayarlamaktır.

2- STC Cüzdan

Bu açıkça STC tokenleri için cüzdandır, ancak Bitcoin, Ethereum ve Litecoin dahil olmak üzere diğer kripto para birimleri için de mevcuttur.
STC Cüzdan aynı zamanda varlıklarınızı yönetmek için mükemmel bir araçtır çünkü size kriptolarınıza ve haftalık içgörülere erişim sunar.

3- STC Borsası

Burası, kitle fonlaması destekçilerinin listelenen STC tabanlı belirteçleri kullandığı yerdir. STC Borsası ayrıca, her bir token’ın kategoriye göre dağıtıldığı ve ticaret seçeneklerini daha erişilebilir kılan kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Eğitim bölümü

STC Eğitim Paneli, kripto para birimi alanıyla ilgili tüm teknik bilgilerden korkmamalarını sağlamak için yeni gelenler için oluşturuldu.
Öğrenme deneyimini daha sorunsuz hale getirmek için Student Coin kurslarını kategoriye ve zorluk seviyesine göre böldü. Şimdiye kadar, teknolojiden başlayıp piyasadaki en popüler kripto para birimlerinin her biri hakkında bilgilerle biten beş bölüm var.

Arkasında kim var?

Student Coin Ekosistemi, “Cryptocurrency Encyclopedia” ve “Advanced Technical Analysis – The Complex Technical Analysis of Assets” in yazarı Wojciech Podobas’ın fikriydi.
2018’de CEO’nun çalıştığı Kozminski Üniversitesi öğrencileri arasında “ALK Öğrenci Parası” nın paylaşılmasıyla başladı.
Ancak proje dışarıdan o kadar iyi karşılandı ki, kendisi ve ekibi token yardımcı programını diğer üniversitelere genişletmeye ve simgelerini yeniden markalaştırmaya karar verdi.
Proje, 2020 Nisan ayı sonunda 18 ülkeden ve 200 üniversiteden en az 2.000 kullanıcıya ulaştı. Ve bir yıldan kısa bir süre sonra, Student Coin ekibin uzmanlığına güvenen 50.000’den fazla kullanıcıya ve 500 üniversiteye sahip oldu.
STC ekibinde 44 adanmış üye var ve blok zincir teknolojisinden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamak için yol haritalarını sürekli güncelliyorlar. Aşağıda görebileceğiniz gibi, yol haritasındaki bir sonraki durak STC Uygulaması olacak – bu da STC’nin mobil cihazlara avantajlarını sağlayacak.

Şimdi, seni ne durduruyor? STC Ekosistemine katılın ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Bu bir basın bultenidir, Coin Otağ herhangi bir kazanç veya kayıptan sorumlu tutulamaz. Kullanıcı araştırmasını genişletmeli ve projeye öyle girmeli, yatırım yapmalı veya üye olmalıdır.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!