Ana SayfaSponsorStormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Sektörünü Güçlendiriyor

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Sektörünü Güçlendiriyor

-

StormGain, Herkese Eşit Madencilik Fırsatları sunuyor

Mevcut kripto madenciliği sektöründe çözülmeyi bekleyen bir eşitsizlik var. Birinin ucuz/yenilenebilir elektriğe veya madencilik donanımı için önceden yapılan yatırımlar için finansmana erişimi olmadığını varsayalım. Bu durumda, bu sektörde anlamlı bir rol oynamak kolay olmayacak. Kripto para madenciliğinin bu “çarpık” doğası, zamanla daha da büyüyen bir sorun haline geliyor. Kripto madenciliğini daha erişilebilir ve milyarlarca akıllı telefon kullanıcısına çekici kılan bir çözüm sunmanın zamanı geldi.

Bulut madenciliği, bu endüstri segmentinde hızla ivme kazanıyor. Çoğu insanın düşündüğü gibi bulut madenciliği değil, akıllı telefonların gücünden yararlanarak yapılıyor. StormGain’in bu durumu çözmesi, kripto para madenciliğine girmeyi kolay ve ulaşılabilir hale getiriyor. Lojistik, donanım, elektrik veya başka bir şey için endişelenmenize gerek yok. Bunun yerine, milyarlarca insanı güçlendirme potansiyeline sahip mobil tabanlı uygulamadır.

Bulut madenciliği endüstrisinin üstesinden gelmesi gereken bir engel, şeffaflık ve doğruluktan yoksun olmasıdır. Sonuç olarak, birçok sağlayıcı yüksek verim sunduğunu iddia ediyor ancak beklentileri karşılayamıyor. StormGain, mobil tabanlı bulut madenciliği çözümü aracılığıyla, kullanıcıların doğrudan kripto varlıkları madenciliği yapmasına olanak tanır. Uzak bulut sunucularına bağlanarak, risksiz ve kullanışlı bir madencilik çözümü, bugün piyasadaki diğer sağlayıcılar tarafından rakipsizdir.

StormGain çözümlerine bilgisayar veya telefon üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kayıt süreci de son derece hızlı ve kolaydır. Potansiyel kazançlar günde 0.0318 BTC kadar yüksek -ki bu da yaklaşık 1,275$’a tekabül ediyor- ve bu süreci mümkün olduğunca kolay hale getirmek StormGain için esastır. Bir hesap onaylandığında, kullanıcılar kolaylıkla Bitcoin miningi yapabilir. StormGain’in madencilik çözümleri akıllı telefonunuzun performansını etkilemez ve sorunsuz bir deneyim için vermesi gereken her şeyi verir.

Kullanıcıların StormGain aracılığıyla kripto varlıklarını çekebilmeleri ve takas edebilmeleri için, 10$ USDT kar eşiğini karşılamaları gerekir. İşlem yapmadan kazançları çekmek mümkün değildir, ancak işlem yaparak elde edilen tüm kârı herhangi bir zamanda herhangi bir kısıtlama olmaksızın hesabından çekebilir. Tüm kullanıcılar için alım satım ve takas komisyonu yoktur. Ayrıca platform, kripto varlıklarının fiat tabanlı satın alınması da dahil olmak üzere tüm standart ve gelişmiş araçları sağlar.

Güçlü ortaklıklar olmadan bunların hiçbiri mümkün olmazdı. StormGain, Finans Komisyonu bünyesindeki Blockchain Derneği, futbol kulübü S.S. Lazio ve diğerleri ile birlikte çalışıyor. Sonuç olarak StormGain, on binlerce küresel yatırımcının izniyle 30 günlük 6 milyar dolarlık hacmi aştı. StormGain aynı zamanda CoinMarketCap tarafından kripto yatırımcıları için en yüksek faiz oranı sağlayıcısıdır ve projenin piyasa konumunu daha da güçlendirmektedir.

Stormgain’in ilgi çekici bir yönü, madencilik ödüllerinin nasıl hesaplandığıdır. Ödülleri bir kullanıcının işlem hacmine doğrudan bağlayarak, ilgi çekici bir korelasyon yaratılır. Daha fazla hacim ticareti yapanlar madencilikten daha iyi ödüller kazanabilirler. Platformda aktif olmak, bir yatırımcı, madenci veya her ikisi olarak birinin kâr potansiyelini önemli ölçüde etkileyebilir. 200 kata kadar kaldıraçla işlem yapmak mümkün olduğundan, işlem hacmini ve madencilik hızını artırmak nispeten kolaydır.

Ek bir özellik olarak, yatırımcılar kripto para birimi alım satım sinyallerinden yararlanabilir. Kârlılık ve olasılık sinyalleriyle, yatırımcılar hangi sinyallerin izleneceğine dair iyi eğitimli kararlar verebilir. Her alım satım sinyali, eğer trend uygunsa, kişinin piyasa pozisyonunu geliştirmek için Zarar Durdur ve Kâr Al seçeneklerine ve Artış ve Otomatik Artış seçeneklerine sahiptir. Kullanıcılar ayrıca yerel Telegram botu aracılığıyla işlemlerini planlayabilirler.

StormGain Hakkında

Hizmetlerinin bir parçası olarak StormGain’in bulut madenciliği hizmetiyle, madencilik piyasasına giriş engellerini etkin bir şekilde ortadan kaldırır. Sonuç olarak, artık yer kaplayan, gürültü yapan ve elektrik tüketen pahalı madencilik çiplerine yatırım yapmaya gerek yok. Sözleşme fiyatları doğası gereği küçüktür, bu nedenle devam eden yatırımlar uzun vadede önemli karlara dönüşebilir. Bitcoin madenciliği hizmeti bulut üzerinden hazır olduğundan, donanım ve zaman yatırımı gerektirmeden masaüstü ve mobil cihazlar üzerinden erişim daha kolay olamazdı.

Bu bir basın bultenidir, Coin Otağ herhangi bir kazanç veya kayıptan sorumlu tutulamaz. Kullanıcı araştırmasını genişletmeli ve projeye öyle girmeli, yatırım yapmalı veya üye olmalıdır.

Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler