StormGain Madencilik Donanımını Eski Hale Getiriyor – Artık Tüm Akıllı Telefonlarda Kripto Madenciliği Yapılabilir

storm gain
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzun yıllar boyunca, kripto para madenciliği yalnızca seçkin birkaç kişiye ayrıldı (yeterli zamanı ve sermayesi kendi madencilik teçhizatlarını kurmak için kaynak yatırmaya istekli olan insanlar). Bununla birlikte, bulut madenciliği hızla hız kazanıyor ve StormGain’in çözümü, daha eşit bir oyun alanı oluşturma umuduyla teknik engelleri denklemden kaldırıyor.

Madencilerin elektrik maliyetleri, bakım ve genel yatırım getirisi gibi çeşitli faktörleri göz önünde bulundurmaları gerektiğinden, madencilik küçük oyuncular için daha az kazançlı hale geldi. StormGain, bu durumu değiştirmek ve herkese kripto para birimi işlemlerinin doğrulanmasına katılma şansı vermek ve bunu yaparken de güzel bir gelir elde etmelerini istiyor.

Bulut madenciliği, günümüzde kripto para birimi endüstrisinde yaygın bir eğilimdir. Bununla birlikte, birçok sağlayıcı önemli getiriler sunduğunu iddia ediyor ve bu vaatleri yerine getirmekte başarısız oluyor. StormGain, mobil tabanlı bir bulut madenciliği çözümü sağladığı için farklı bir türdür. Her kullanıcı, işlerin donanım tarafı ile uğraşmadan doğrudan cep telefonundan kripto para madenciliği yapabilir. Mobil uygulama kullanıcıları, doğrudan uzak bulut sunucularına bağlanarak StormGain’in, diğer bulut madenciliği hizmet sağlayıcıları tarafından sunulanlarla karşılaştırılamaz, risksiz ve kullanışlı bir madencilik çözümü sağlamasına olanak tanır.

İlk adım, bu seçeneği tercih edenler için akıllı telefon veya masaüstü bilgisayar kullanarak StormGain platformuna kaydolmaktır. StormGain, olabildiğince çok kişinin bulut madenciliği ile tanışması için bilerek sorunsuz bir kayıt sürecini tercih ediyor. Kayıt işlemi ayrıca, doğrudan kullanıcıların madencilik hesaplarına iletilen 5 USDT’lik kazançlı bir bonusu da içerir. İşlem basittir – kayıt olduktan sonra, bonusu almak için “MINER” promosyon kodunu kullanın. Hesabı onayladıktan sonra, kullanıcılar akıllı telefonun performansı üzerinde hiçbir etkisi olmadan bulut madenciliği sunucusuna bağlanarak Bitcoin madenciliğine hemen başlayabilirler.

Minimum 10 USDT kar eşiğini karşıladıktan sonra kullanıcılar, StormGain ile kripto varlıklarını takas etmekte ve çekmekte özgürdür. Maden parasının çekilmesi, önce al sat sürecinden geçmeden mümkün değildir, ancak al sat yoluyla elde edilen tüm kar, herhangi bir zamanda kişinin hesabından aktarılabilir.

StormGain aracılığıyla alım satım ve takas, %0 komisyon karşılığında mevcuttur ve kullanıcılar, emrindeki tüm standart ve gelişmiş araçlardan yararlanır. Hizmet ayrıca, kripto portföyünü hızlı ve zahmetsizce genişletmek isteyenler için fiat tabanlı kripto para birimi satın almayı da tanıtıyor.

StromGain, başlangıcından bu yana inanılmaz ortaklıklar ile sözleşme imzaladı, bu da onu Finans Komisyonu bünyesindeki tanınmış Blockchain Derneği’nin bir üyesi olan CoinMarketCap tarafından kripto yatırımcıları için 1 # faiz oranı sağlayıcısı ve aynı zamanda bir SS Lazio resmi ticaret ortağı ve piyasanın en iyisi haline getirdi. The European’a göre kripto para ticareti ve değişim platformu. Bugüne kadar StormGain’in ticaret ürünü, dünya çapında on binlerce yatırımcı tarafından üretilen 30 günlük 6 milyar doların üzerinde bir hacme işaret ediyor.

StormGain’i diğer bulut madenciliği sağlayıcılarından ayıran şey, madencilik ödüllerinin ticaret hacmi ile orantılı olmasıdır. Daha yüksek işlem hacmine sahip kullanıcılar, daha yüksek bir günlük madencilik geliri elde edeceklerdir. StormGain ile daha uzun süreler boyunca madencilik yapmak, en aktif madenciler ve yatırımcılar için büyük sermaye girişlerini göstererek, kişinin kar potansiyeli üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir.

Bulut madenciliği ödülleri her 30-40 dakikada bir dağıtılır. Ardından, kullanıcılar parayı 72 saatten daha kısa bir süre içinde alım satım hesaplarına çekebilirler. Yeni gelenler için, ilk Bitcoin ödülleri 4 saat içinde erişilebilir hale gelecek ve bu, bulut madenciliği endüstrisinde başka hiçbir yerde bulunmayan bir başarı.

StormGain hakkında

Hizmetlerinin bir parçası olarak StormGain’in bulut madenciliği hizmeti, madencilik pazarına giriş engellerini etkin bir şekilde ortadan kaldırır. Sonuç olarak, artık yer kaplayan, gürültü yapan ve elektrik tüketen pahalı madencilik yongalarına yatırım yapmaya gerek yok. Sözleşme fiyatları doğası gereği küçüktür, bu nedenle devam eden yatırımlar uzun vadede önemli karlara dönüşebilir. Bitcoin madenciliği hizmetine bulut üzerinden kolayca erişilebildiği için, ona masaüstü ve mobil cihazlar üzerinden erişim, donanım ve zaman yatırımları olmadan daha kolay olamazdı.

Bu bir basın bultenidir, Coin Otağ herhangi bir kazanç veya kayıptan sorumlu tutulamaz. Kullanıcı araştırmasını genişletmeli ve projeye öyle girmeli, yatırım yapmalı veya üye olmalıdır.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!