Stellar (XLM) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-11

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Stellar (XLM) yorum analizimizle birlikte, Stellar Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, XLM için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte XLM yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde istikrarsız fiyat hareketleri sergiliyor. Çoğu altcoin kritik destek seviyelerinin altında işlem görürken XLM de kritik destek seviyelerinin altında işlem görüyor. Stellar için yeni yükselişlerin başlayabilmesi için aşılması gereken önemli ve hedef seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

XLM Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

XLM-12.28-01

XLM yorum analizi ile birlikte Stellar coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, XLM fiyatının kısa vadeli bir yükseliş trend çizgisinin aşağı yönlü kırıldığı gözlemleniyor. Altcoin için boğaların alım baskısını arttırması ile yeni yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

XLM için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 0.305 dolar seviyeleri olacaktır. Bu direnç seviyesinin üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sergilenmesi halinde 0.36 dolar direnç seviyesine doğru bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Altcoin için yukarı yönlü sert fiyat hareketlerinde ise 0.39 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş yaşanabilir.

XLM için ayıların satış baskısını artırması ile aşağı yönlü fiyat hareketlerinin tekrardan aktif olması muhtemel olacaktır. Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 0.27 dolar destek seviyesi olacaktır. Bu destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması durumunda 0.25 dolar seviyelerine kadar bir düşüşün yaşanması muhtemel olacaktır.

Stellar Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

XLM-12.28-02

Stellar (XLM) teknik analizimizle birlikte, XLM’nin potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz günlük grafikte, XLM fiyatının 20 günlük basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için bu hareketli ortalama üzerinde işlem görülmeye devam edilmesi ile yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin üzerinde aşağı yönlü seyrediyor. RSI’ın aşağı yönlü seyrine devam ederek yarım çizginin altına düşmesi ile altcoinin tekrardan aşağı yönlü fiyat hareketleri sergilemesi muhtemel olacaktır. Ek olarak MACD histogramında yarım çizginin üzerinde yeşil sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu da altcoin için momentumun pozitif olduğunu göstermektedir.

XLM Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

0.27

0.305

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook