Salı, Ocak 26, 2021

Stellar (XLM) yine en değerli 10 kripto para birimi arasında

CoinGecko veri kaynağına göre Stellar Lumens (XLM), piyasa değerinde dokuzuncu sıraya yükseldi ve Chainlink (LINK) ve Binance Coin (BNB) gibi isimleri geride bıraktı.

Haberin yayınlandığı tarih itibarıyla Stellar’ın piyasa değeri 6,6 milyar dolarken, LINK ve BNB’nin piyasa değerleri sırasıyla 6,1 milyar dolar ve 5,8 milyar dolardı.

Coinotag tarafından sunulan Stellar fiyat endeksine göre, ilk 10’a dahil edilmesi, geçtiğimiz yedi gün içinde XLM’deki yüzde 80 parabolik artış sayesinde oldu. Haberin yayınlandığı tarihte XLM, son 24 saatte yüzde 27 artışla 0.302 $ ‘dan işlem görüyordu.

XLM geçen yıl önemli ölçüde büyüdü. CoinGecko verilerine göre Stellar, yılbaşından bugüne yüzde 500’ün üzerinde getiri elde etti.

Coinotag’ın daha önce bildirdiği gibi Stellar, Ripplewon blockchain ödeme ağlarına karşı savaşıyor. Bu, Stellar Geliştirme Vakfı’nın Ukrayna hükümeti ile 4 Ocak 2021’de merkez bankası dijital para birimi için yaptığı işbirliği anlaşmasının ardından gerçekleşti. Ortaklık, XLM fiyatındaki artışı 5 Ocak’ta günlük yüzde 30’luk bir artışla hızlandırdı.

Devam eden fiyat rallisine rağmen Stellar, 3 Ocak 2018’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,78 $ ‘dan hala çok uzak.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.58
  THYAO.IS₺12.63
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.48
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.34