Cumartesi, Ocak 16, 2021

Stellar Lumens, Monero, Algorand Fiyat Analizi: 24 Aralık

Bitcoin’in son fiyat artışından nem alan altcoinlerden Monero ve Algorand, daha geniş pazarla birlikte yükselirken, Stellar trende karşı çıktı ve fiyatta bir düşüş kaydetti.

Stellar Lumens [XLM]

Kaynak: XLM / USD, TradingView

Bitcoin’in fiyatının belirlediği yükseliş ivmesini sürdüremeyen Stellar, Aralık ayının değişken bir ayını gördü. Geçen hafta kripto varlığı 2 haftanın en yüksek seviyesine çıktı, ancak son birkaç gün içinde geri çekildi. Basın zamanında Stellar, geçen haftaya göre % 6,4 düşüşle 0,15 dolardan işlem görüyordu. Haftalık düşüşü, XLM’yi haftanın en büyük haftalık kaybedenleri arasında, ilk 15’e yerleştirdi. coinleri piyasa değerine göre.

XLM’nin 4 saatlik grafiği, kripto para biriminin birkaç gün önceki 0,176 dolarlık direncinin altına düştükten sonra 0,144 dolarlık desteğine yakın işlem gördüğünü gösteriyor. Kısa vadede, XLM, 0.145 $ ve 0.176 $ kanalı arasında işlem yapmaya devam edebilir.

Göreli Güç Endeksi, endeksin istikrarlı bir şekilde gerilemesi nedeniyle ay boyunca satış baskısının devam ettiğinin altını çizdi. Şimdi, fiyatların aşırı satım bölgesinde işlem gördüğünü gösterdi.

MACD, hızlı hareket eden hat sinyal hattının altında hareket ederken XLM için devam eden bir düşüş dönemine işaret etti. Histogramdaki kırmızı çubuklar da artarak XLM’nin ayı hareketinin daha uzun süre devam edebileceğini işaret etti. Fiyatlar mevcut destek seviyesinin altına düşerse, 0,09 dolarlık destek bir savunma engeli oluşturabilir.

Monero [XMR]

Kaynak: XMR / USD, TradingView

Stellar’dan farklı olarak Monero, Bitcoin’in küçük düzeltmesinden sonra fiyatlar düştükten sonra iyileşme yolunda görünüyordu. Monero, son 24 saatte% 7 artışla 156.6 $ ‘dan işlem görüyordu.

Grafik, Monero’nun geçen Kasım ayından bu yana yükseliş trendinde olduğunu gösteriyordu, bu da daha yüksek ve daha yüksek en düşük seviyelerle gösteriliyor. Geçtiğimiz birkaç gün içinde yukarı doğru bir hareket, Monero’nun 142 $ ‘lık desteğinden geri döndüğünü ve 152 $’ da tavanın üzerine çıktığını gördü. Kısa vadede, fiyatlar yükselmeye ve 152-160 $ ​​arası kanal arasında işlem yapmaya devam edebilir, ikincisi bir sonraki direnç seviyesi olabilir.

Parabolik SAR, kısa vadeli bir boğa koşusunun başladığını gösterdi, çünkü noktalı çizgi fiyatlar ile birlikte yükseldi. Fiyatlar bu tavanı test edebileceğinden, 160 $ ​​’lık direnç odak noktası olacaktır.

Muhteşem Osilatör, yeşil çubuklar sıfır çizgisinin üzerine çıkarken Monero için yükseliş ivmesini de gösterdi.

Algorand [ALGO]

Kaynak: ALGO / USD, TradingView

Monero gibi, Algorand da bir fiyat düzeltmesinden sonra toparlanıyor gibiydi. Basın zamanında, kripto para birimi son 24 saatte% 5 artışla 0,35 dolardan işlem görüyordu.

ALGO’nun 4 saatlik grafiğine bakıldığında, fiyatların Kasım ayının sonundan bu yana, daha düşük en yüksek ve daha yüksek en düşük seviyelerle karakterize edilen konsolide olduğu görüldü. Yakın gelecekte fiyatlar, 0.32 $ ve 0.35 $ kanalında konsolide olmaya ve yatay ticaret yapmaya devam edebilir.

Bollinger Bantları, oynaklığın son birkaç günden beri azaldığını gösterdi.

Chaikin Para Akışı, sermayenin Aralık ortasından itibaren istikrarlı bir şekilde düştükten sonra kripto varlığına geri döndüğünü belirtti. Sermaye girişleri, fiyatların yakın gelecekte 0.37 $ ‘lık direncin test edilebileceği yerlerde yükselebileceğini gösterdi.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺28.70
  THYAO.IS₺13.23
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.42
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.18