Cumartesi, Şubat 27, 2021

Spider-Man tablosu NFT 12.75 ETH Karşılığında Satıldı

Marvel çizgi roman sanatçısı Adam Kubert tarafından çizilen Örümcek Adam tablosu, Ethereum blockchain ağında değiştirilemez bir token haline getirildikten sonra 12.75 Ether (ETH) (yaklaşık 25.000 $) karşılığında satıldı.

Kubert’in çizimi; 15 Şubat’ta duyurulduğu üzere, Dan Panosian, Matteo Scalera, Dave Johnson, Andy Kubert ve Eric Canete de dahil olmak üzere birçok Marvel sanatçısı tarafından NFT olarak piyasaya sürülmesi beklenen 25 koleksiyondan biri.

NFT’ler, kullanıcıların Ethereum blockchain ağında benzersiz sanat eserleri oluşturmasına ve açık artırmaya çıkarmasına olanak tanıyan bir platform olan Portion’da satılacak.

Portion ekibi tarafından yakın zamanda yapılan bir duyuruda, “Profesyonel Marvel sanatçılarının Portion.io’yu ilk tercihleri ​​yapmaya karar verdiklerini ve Portion.io platformunda yaklaşık 25 benzersiz Marvel sanat eserini paylaştıklarını duyurmak isteriz. […] İlk sanatçılar Dan Panosian, Matteo Scalera, Dave Johnson, Andy Kubert, Adam Kubert ve Eric Canete… “.

Bazı NFT’ler, alıcılar için orijinal fiziksel çalışma alanları ve imzalı çizgi romanlar gibi ek özelliklerle birlikte geliyor. Ayrıca Portion, Essential Sequential ile yeni bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Portion, önümüzdeki yıllarda pek çok benzersiz NFT sanat eserinin düzenli olarak platformuna ekleneceğine inanıyor. Essential Sequential projesine atıfta bulunarak şunları söyledi:

“Sektörün en ünlü isimlerinden benzersiz sanat eserleri, kitaplar, çizimler ve daha fazlası burada bulunabilir. Zamanla platformumuzun sanat ve dijital altyapının buluştuğu yer olacağına inanıyoruz.”

Coinotag tarafından bildirildiği üzere, yalnızca son 30 günde 100 milyon dolardan fazla NFT satıldı. NFT’lerin meşru bir sanat mağazası veya değerli bir varlık olarak algılanması, Londra müzayede evi Christie’nin yakın zamanda tüm dijital çalışmalarını açık artırmaya çıkarmasıyla güçlendi.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 47,179.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.20
  THYAO.IS₺13.49
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.58
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺16.98