Solana (SOL) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-17

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Solana (SOL) yorum analizimizle birlikte, SOL Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, Solana için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte Solana yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası lider kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde düşüş yaşamaya devam ediyor. Çoğu altcoin kritik destek seviyelerine kadar bir düşüş yaşarken Solana 176 dolar güçlü destek seviyesinin altına kadar bir düşüş yaşadı. Solana için önemli ve hedef seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

Solana Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

Solana-12.13-11

Solana yorum analizi ile birlikte SOL coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, Solana fiyatının bir düşen trend çizgisi altında işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Atcoin için grafikteki düşen trendin kırılması durumunda kısa vadeli bir yükseliş trendinin aktif olması muhtemel olacaktır.

Solana yorum analizimize başladığımız sırada 167 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef düşen trend çizgisi olacaktır. Bu direnç çizgisi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması durumunda ise hedef seviye 190 dolar seviyeleri olacaktır. Bu direnç seviyesi altcoin için kritik bir öneme sahiptir. Öyle ki bu direnç seviyesinin aşılması halinde altcoin için yukarı yönlü sert fiyat hareketleri gözlemlenebilir.

SOL için 190 dolar kritik direnç seviyesinin aşılması halinde 207 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde ise 220 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş yaşanabilir.

Solana için ayıların satış baskısını arttırması ile aşağı yönlü fiyat hareketleri devam edecektir. Altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 150 dolar seviyeleri olacaktır. Bu destek seviyesinin kırılımı ile sert düşüşlerin devam etmesi muhtemel olacaktır. SOL için 150 dolar destek seviyesinin kırılımı halinde 127 dolar seviyelerine kadar bir düşüş gerçekleşebilir.

SOL Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

Solana-12.13-12

Solana (SOL) teknik analizimizle birlikte, Solana’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 4 saatlik grafikte, Solana fiyatının 20 ve 50 MA hareketli ortalamaların altında işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Yukarı yönlü fiyat hareketlerinde bu hareketli ortalamaların aşılması halinde altcoin için yeni yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında yukarı yönlü seyrediyor. RSI’ın yukarı yönlü seyrine devam ederek yarım çizgi üzerine çıkması halinde altcoin için yeni yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır. Ek olarak MACD histogramında yarım çizgi seviyelerinde karışık sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu da altcoin için momentumun negatif olduğunu göstermektedir.

Solana Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

150

176

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook