Solana (SOL) Özel Yatırımcılardan 60 Milyon Dolar Fon Topladı!

IMG-20210502-WA0026
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Solana protokolü, stratejik özel yatırımcılardan toplam 60 milyon dolar para toplamayı başardığını açıkladı. 

Bildirildiğine göre şirket, fonları dört özel pazarda ekosistemini geliştirmek için kullanmayı öngörüyor: Brezilya, Rusya, Hindistan ve Ukrayna

Belirli pazarlara odaklanmak, neredeyse tüm sosyal medya hesaplarında büyük bir takipçi kitlesine sahip olmasından ilham aldı. Vakfın başkanı Anatoly Yakovenko, “Bu bölgelerin her birinde Discord, yerel Telegram grupları ve diğer topluluk alanlarında güçlü bir katılım gördük, bu nedenle bu bölgelerde ortaklar bulmaya başladık.” açıklamalarında bulundu.

Solana (SOL) ise son on iki ayda yaklaşık yüzde 8108 arttı ve şu anda son 30 günde yaklaşık yüzde 53 arttı. Solana (SOL) fiyatı an itibariyle$ 30.51dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Solana protokolü, veri bölümleme olmadan 1 gb ağda saniyede 710 bine kadar işlem yapabildiğinden blok zinciri ve kripto endüstrisinde öne çıkıyor. Karşılaştırma amacıyla, XRP saniyede 1500 işlemi işleyebilir, Ethereum (ETH) şu anda saniyede 15 işlemi yönetebilirken, Bitcoin (BTC) saniyede 3-6 işlem gerçekleştirebilir.

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!