Pazartesi, Ocak 18, 2021

Smartlands, Stellar blok zincirinde gayrimenkulü tokenize ediyor

Smartlands şu anda 1000’den fazla daireyi yöneten birçok ülkeden büyük emlak sahipleriyle ileri görüşmelerde bulunuyor. Amaç, Smartlands ağındaki varlıkları tokenize etmek ve tokenleri yayınlamaktır, Bunlar daha sonra Smartlands ilan tahtasında ikincil bir pazarda listelenecektir. USDC’ye ek olarak, Almanya’nın lider dijital varlıklar için tokenleştirme ve saklama teknolojisi sağlayıcısı Bitbond ile işbirliği içinde geliştirilen stabilcoin EURB de mevcuttur.

EURB, 1: 1 oranında itibari para birimi olan euro’ya sabitlenmiştir. Bu, Avrupa’daki müşterilerin mülk ticaretine katılmalarına ve pazarlarını önemli ölçüde genişletmelerine olanak tanır. Smartlands, bunun döviz kuru riskiyle ilgili endişeleri ortadan kaldırdığını belirtiyor:

Stellar’da USDC ve EURB’nin oluşturulması, Smartlands ekibi tarafından çok olumlu bir gelişme olarak görülüyor, çünkü Avrupalı ​​yatırımcıların Euro ve ABD doları stabilcoinler ile token satın almalarına izin vererek, döviz kuru riski ile ilgili yatırımcı endişelerini ortadan kaldırıyor.

Smartlands, Tüm diğer iş süreçleri için altyapı olarak Stellar Blockchain’i kullanmaya da kararlıdır. Proje, Stellar’ın benimsenmesini artıracak ve gelecekte daha birçok ilginç projeyi çekebilecek olan güvenlik belirteçlerinin ihracı yoluyla varlıkların tokenlaştırılması için küresel bir platformdur.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Celal Mutlu
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Coin Otağ ekibinde yazarlık ile birlikte sosyal medya uzmanı olarak da rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺28.70
  THYAO.IS₺13.23
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.42
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.18