SLP İçin Düşüş Nerede Sonlanabilir?

Geçtiğimiz günlerde Axie Infinity ekibi, SLP basımını azaltacaklarını açıkladıktan sonra altcoin, ralli gerçekleştirdi. SLP için hedef seviyeler nereler? İnceleyelim.
analiz-13

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

SLP Düşen Trendini Kıramadı!

SLP -02.24-1

Çıktığı ilk günden beri düşüşler yaşayan SLP, geçtiğimiz günlerde yüzde 370’lik bir yükseliş kaydetti. Ancak düşen trendinin direncine takıldıktan sonra tekrardan düşüşe geçti. Son günlerdeki piyasanın olumsuz koşulları da dahil olduğunda yükseliş kaydettiği seviyeden yaklaşık yüzde 57’lik bir düşüş yaşadı. Şu anda tekrardan düşen trendinin alt desteğine doğru ilerliyor gibi görünüyor.

RSI kısmına baktığımızda, ralli gerçekleştirdiği sırada aşırı alım bölgesine çıktığını ve fiyatla beraber düştüğünü gözlemliyoruz. Göreceli güç endeksinin (RSI) düşüş yaşaması kripto paralar için olumlu bir harekettir. Aşırı satım bölgesinden tepki almak ihtimalleri çok yüksektir. Bu nedenle RSI’ın düşmesi, yakın zamanlarda tekrardan bir tepkinin geleceği anlamına geliyor.

Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

SLP -02.24-2

Tüm zamanların en düşük seviyesini kaydettikten sonra ralli gerçekleştirmesine rağmen, 0,618 Fib yani 0,04 dolar bölgesinden ret yedi. Bu nedenle destek seviyesine kadar geriledi ancak düşüşün devam etmesi nedeniyle desteğe tutunamadı. Bu da ATL dediğimiz tüm zamanların en düşük seviyesine ilerlemesine neden olabilir. Bu seviyeye gerilemesi, yaklaşık yüzde 50’lik bir düşüşe tekabül ediyor. Daha fazla düşük seviye kaydetmediği için Fib göstergesine göre 0,0008 dolar bölgesi de destek olarak görünmektedir.

Yükseliş gerçekleşirse, 0,02 dolar bölgesindeki direnci kırması gerekiyor. Sürekli basımı gerçekleştiği için bu kırılım zor gibi görünüyor. Ancak balinalar işin içine girerse, geçtiğimiz günlerdeki zirvesi olan 0,04 dolara kadar da ilerleyebilir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster