Salı, Ocak 19, 2021

SISE, TTRAK Hisse Yorumları ve Öneriler – (9.10.2020)

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Dün %0,17 oranında değer kaybeden endeks günü 1.150 seviyesinden kapattı. Takip ettiğimiz 1.145 desteğinin üzerinde kalmaya devam eden endekste, bu seviye kırılmadıkça yükseliş isteği devam edebilir. Olası yükselişlerde 1.160 direncinin geçilmesi durumunda ise alımlar 1.174 direncine kadar sürebilir. Endeksin güne alıcılı bir görüntüyle başlamasını bekliyoruz.

BIST-30 Kontratı

Dün kontrata kanalın dışına sarkma yaşansa da ortalamaların desteğiyle kapanış kanalın içerisinde gerçekleşti. Şu aşamada, 1.278 yakın desteğinin altına sarkma yaşanmadıkça kontrat kanal içerisinde kalarak yükseliş isteğinde olabilir. Aksi durumda 1.278 desteğinin kırılması düşüşlerin belirginleşmesiyle sonuçlanabilir.

Günlük Hisse Öneri Listesi

SISE, TTRAK

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺28.62
THYAO.IS₺13.46
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺22.10
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.39