Diğer
  Ana SayfaHaberShibarium Yılın 3. Çeyreğinde Başlayabilir: SHIB Fiyatı Nasıl Etkilenecek?

  Shibarium Yılın 3. Çeyreğinde Başlayabilir: SHIB Fiyatı Nasıl Etkilenecek?

  -

  • Belirsizlik dalgasının ortasında, fiyatı düşen popüler memecoin Shiba Inu, yükseliş eğilimi olasılığını gösteriyor.
  • Projenin lider geliştiricisine göre, Shibarium, Temmuz ayında veya 3. Çeyrekte piyasaya sürülecek.
  • Shiba topluluğu, 15 milyondan fazla cüzdan adresi için 11 milyon başarılı işlemle yeni bir kilometre taşına imza attı.

  Shiba Inu’da merakla beklenen Shibarium’un lansmanı yaklaşırken SHIB token fiyatında düşüş devam ediyor. SHIB token Shibarium’dan nasıl etkilenecek?

  Shibarium’un Yaklaşan Lansmanı

  Shiba Inu SHIB

  Belirsizlik dalgasının ortasında, fiyatı düşen popüler memecoin Shiba Inu, yükseliş eğilimi olasılığını gösteriyor. Yakın tarihli bir güncellemede, Shiba Inu için çok beklenen katman 2 platformu Shibarium’un lansmanına yaklaştığına inanılıyor. Projenin lider geliştiricisine göre, Temmuz ayında veya 3. Çeyrekte piyasaya sürülecek.

  Shiba Inu’nun pazarlama uzmanı, üçüncü çeyreğin katman-2 platformunun lansmanı için geçici tarih olabileceğini söyledi. Baş geliştirici ayrıca, içerik oluşturucunun Temmuz ayında bir yerde olması beklenen lansmanla ilgili cevaplar da istedi. Dolayısıyla geliştirme aşamasında herhangi bir gecikme olmayabileceği söyleniyor.

  Shibarium Nedir?

  Shibarium kendi başına bir blok zinciri değildir. Shibarium, Shiba Inu’ya  bağlanacak olan yaklaşan bir blockchain ağıdır. Shiba Inu ve tüm operasyonlarının bel kemiğini oluşturan Ethereum blok zincirinin üzerine inşa edilen bir “Katman-2” blok zinciridir. Fikir, Shibarium’un yalnızca Ethereum’a dayanmaması için SHIB işlemlerinin büyük bir bölümünü devralmasıdır.

  Bu önemlidir, çünkü Shiba Inu’nun üzerine inşa edildiği blok zinciri Ethereum’un ana eleştirisi, Shiba Inu ekosisteminin büyümesinin önünde büyük bir engel teşkil eden düşük işlem kapasitesi ve yüksek işlem ücretleri olmuştur. Bu nedenle Shibarium, bir Katman 2 çözümü olarak Ethereum’un güvenlik katmanından yararlanmaya devam ederken ölçeklenebilirlik yönünü geliştirmeyi hedefliyor.

  Shibarium ağı ayrıca Shiba Inu tokenlerini “yakmak” için gelişmiş bir mekanizma ile gelecek, yani token arzını kalıcı olarak azaltmak hedefleniyor. Bunu yapmak, kalan tokenlerin sahipleri için daha değerli hale getirir ve SHIB ekosisteminin sürdürülebilirliğinin muammalarından birini çözmeye yardımcı olur.

  SHIB Token Fiyatı

  Test ağı Shibarium’un lansmanını sabırsızlıkla bekleyen Shiba topluluğu, 15 milyondan fazla cüzdan adresi için 11 milyon başarılı işlemle yeni bir kilometre taşına imza attı. Buna rağmen, SHIB fiyatı aynı azalan konsolidasyon içinde gezinmeye devam ediyor ve 0,000009$’ın üzerindeki seviyeleri geri alamıyor.

  shib-usdt-1-gunluk

  SHIB/USDT Günlük Fiyat Grafiği

  SHIB fiyatı azalan bir üçgen içinde işlem görüyor ve şu anda zirveye doğru ilerliyor. Fiyat geçtiğimiz birkaç gün içinde önemli bir artış gösterse de, ayılar ralliye hızla hakim oldu ve fiyatı 0,000007$’ın altındaki alt destek seviyelerine yakın bir yere çekmeye çalışıyor.

  RSI düşüyor ve MACD herhangi bir büyük hareket göstermiyorken, Shiba Inu (SHIB) fiyatı herhangi bir yükseliş olayı başlayana kadar düşüş konsolidasyonunu koruyabilir. Bu, Temmuz 2023 civarında piyasaya sürülmesi beklenen katman-2 çözümü Shibarium’un piyasaya sürülmesiyle olabilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler