Ana SayfaHaberShiba Inu, Yakımlarında En Yüksek Artışı Gözlemledi - Bu Normal mi?

Shiba Inu, Yakımlarında En Yüksek Artışı Gözlemledi – Bu Normal mi?

-

Shiba Inu ağında Shib token yakma oranları görünüşte artıyor. Mevcut Shiba INU yanma oranı oldukça iyi. Ancak veriler, bunun Shib yakma sürecinin dejeneratif performansından kaynaklandığını gösteriyor.

Zincir üstü veriler, Shib yanma oranının son 24 saatte %1682,07 gibi büyük bir artış gözlemlediğini gösteriyor. Bu, son birkaç ay içinde Shib ağındaki yazma oranındaki en yüksek yüzdelik artıştır.

<a href=

Shib Yanma Oranı Neden Artıyor?

Ayrıntılı olarak, Shiba Inu ağındaki yakılan token sayısı 26 Ocak’ta 1 milyon Shib’i geçmedi. Dünkü miktar, geliştiricilerin ağda yaktığı en düşük varlık sayılarından biriydi. Bu nedenle, yazma oranında görünen artış, dün Shib yazma makinesindeki bir temerrüde bağlı olabilir.

Analistlere göre, bu yüzde artışı, artan ağ etkinliği tarafından tetiklenmedi. Ayrıca, çok sayıda gerçekten yanmış jetonu temsil etmiyordu.

Token yakımları, sayısını azaltmaya yardımcı olur coinleri dolaşımda. Bir varlığın kıtlığını artırmaya yardımcı olur ve artan arz onu aşağı ittiğinde muhtemelen tokenin fiyatını yükseltir.

Örneğin, 17 Ocak’ta Shib token yakımı 24 saat içinde %613 arttı ve Kripto Para, gün içinde %20’nin üzerine çıkarak düşüş eğilimi gösteren yatırımcıların beklentilerini kırdı. Ancak, token yakma oranındaki son artışa fiyattaki bir artış eşlik etmedi.

Ayrıca, bazı Shib balina faaliyetleri, birçok balina borsalarda Shiba INU pozisyonlarının parçalarını hareket ettirmeye devam ettiğinden, en iyi yatırımcıların meme kripto paraya olan inancını kaybettiğini gösteriyor.

Bu, kısa vadeli tüccarların varlığın direnç seviyesinin üzerine çıkamayacağına inanmadıkları ve kar elde etmelerine yardımcı olabileceği anlamına gelebilir.

Yeni Shib Balinaları Ortaya Çıkıyor – Sırada Ne Var?

Bazı balinalar tokenlerini satarken, yeni bir adres düşüşü satın alıyor, büyük miktarlarda Shib jetonu biriktiriyor ve belki de bir sonraki boğa piyasasını bekliyor. Veriler, 26 Ocak 2022 Perşembe günü yeni bir kripto cüzdanının Shiba INU balina adresi haline geldiğini gösteriyor.

İlginizi Çekebilir: Aptos Analizi Yükseliş için Önemli Seviyeler

Yeni cüzdan, yaklaşık 38,9 milyon dolar değerinde 3,3 milyar Shib aldıktan sonra bir balina adresi haline geldi. Etherscan, gönderen adresin, tokenleri şimdi en yeni Shib balinası olan alıcıya aktarmadan önce farklı cüzdanlardan para taşıdığını ortaya çıkardı. Bu hareket, daha küçük yatırımcıların pozisyonlarından vazgeçtiği yönündeki şüphemizi daha da doğruluyor.

Blockchain balina izleyicisine göre, Balina Uyarısı, cüzdan ayrıca Shib jetonunu süpürdükten birkaç dakika sonra 1 milyar PAW jetonu aldı. Mevcut dengeyle, yeni balina şu anda dünyanın en büyük 30. Shib sahibi.

Bu son birikim, dünyanın en büyük 26. Shib sahibinin cüzdanına 150 milyar Token atmasının ardından geldi. Belirteç taraması, 23 Ocak’ta üç saat içinde dört işlem kümesi aracılığıyla gerçekleşti.

Dolayısıyla, kısa vadeli yatırımcılar düşen Shib fiyatları nedeniyle pozisyonlarını satıyor olabilirken, bazıları yaklaşan Shibarium lansmanından gelecek kazanç beklentisiyle birikiyor olabilir.

Shiba Inu şu anda 24 saatlik %1,28’lik artış ve 7 günlük %0,2’lik fiyat artışıyla 0,00001188 $’dan işlem görüyor. Ek olarak, meme coin 14 günlük %22,1’lik bir fiyat artışı ve 30 günlük %41,4’lük bir ralli gördü.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin Likidasyonları, Traderların Dip Öncesinde 30.000 Dolara Vuracağı Umuduyla Kayboluyor

Bitcoin piyasa volatilitesi, yandan ticaretin boğa BTC fiyat tahminlerini yakın vadeli olarak soğutmasıyla sönüyor.

Federal Reserve, Custodia Bank’ı Kınayarak, Kripto Endüstrisini ve Kendisini Tehlikeye Attığını Söylüyor.

Federal Rezerv, Custodia Bank'ın Federal Rezerv Sistemi üyesi olma başvurusunu reddetme nedenlerini detaylandırdı.

Nasdaq, Q2’nin sonuna kadar kripto saklama hizmeti başlatmayı planlıyor.

New York'taki Nasdaq Borsası, Bloomberg'in 24 Mart'ta bildirdiğine göre ikinci çeyreğin sonuna kadar kripto saklama hizmeti sunmayı planlıyor.

Eski Coinbase CTO’su, ABD Dolarının Başarısız Olabileceğini Söyleyip Bitcoin’i Övüyor

Coinbase eski CTO'su Balaji Srinivasan, ABD Doları'nın (USD) çökemeyecek kadar büyük olmadığını ve Bitcoin'in (BTC) küresel rezerv para birimi olarak yerini almasını bekliyor.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler