Shiba Inu (SHIB) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-1

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Shiba Inu (SHIB) yorum analizimizle birlikte, Shiba Inu Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, SHIB için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte SHIB yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası, lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde sert düşüşler yaşıyor. Çoğu altcoin kritik destek seviyelerinin altında işlem görürken Shiba Inu ise major bir düşen trendde işlem görmeye devam ediyor. Altcoin için yeni yükselişlerin başlayabilmesi için aşılması gereken önemli seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

SHIB Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

Shiba-Inu-01.07-01

SHIB yorum analizi ile birlikte Shiba Inu coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, Shiba Inu fiyatının son 10 gün içerisinde %25’ten fazla bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. Altcoin için son düşüşlerin güçlü destek seviyesinde sonladığı gözlemlenirken boğaların alım baskısını arttırması ile yeni yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

Shiba Inu için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 0.000032-0.000033 dolar direnç seviyesi olacaktır. Bu direnç seviyesi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sergilenmesi halinde altcoinin 0.000038-0.00004 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Yukarı önlü sert fiyat hareketlerinde ise 0.000044-0.000046 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş yaşanabilir.

SHIB için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 0.0000285 dolar destek seviyesi olacaktır. Bu destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde ise 0.000027 dolar seviyeleri test edilebilir. Altcoin için aşağı yönlü sert fiyat hareketlerinde ise 0.000023-0.000025 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır.

Shiba Inu Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

Shiba-Inu-01.07-02-

Shiba Inu (SHIB) teknik analizimizle birlikte, SHIB’in potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 4 saatlik grafikte, SHIB fiyatının 20 MA hareketli ortalamasının altında işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketleri ile bu hareketli ortalama üzerinde işlem görülmesi halinde yeni bir yükseliş trendinin aktif olması muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında aşağı yönlü seyrediyor. RSI’ın aşağı yönlü seyrine devam ederek tekrardan aşırı satış bölgesine gitmesi halinde altcoinin sert düşüşler yaşaması muhtemel olacaktır. Ek olarak MACD histogramında yarım çizgi seviyelerinde karışık sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu da altcoin için momentum eksikliğini göstermektedir.

SHIB Destek ve Dirençler

• Önemli Destek Seviyesi: 0.0000285

•Önemli Direnç Seviyesi: 0.000032-0.000033

3 2 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook