SHIBA INU (SHIB) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-9

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

SHIBA INU (SHIB) yorum analizimizle birlikte, SHIB Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, SHIB için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte SHIB yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde düşüş yaşamaya devam ediyor. Lider kripto para biriminin sert düşüşleri sonrası çoğu altcoin kritik destek seviyelerinin altına kadar bir düşüş yaşarken SHIBA INU’nın de kritik destek seviyelerinin altında işlem gördüğü gözlemleniyor. Altcoin için yükselişlerin yeniden başlayabilmesi için aşılması gereken seviyelerin nereler olduğunu ve düşüşlerde takip edilmesi gereken önemli ve hedef seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

SHIBA INU Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

SHIBA-INU-12.13-02

 

SHIBA INU yorum analizi ile birlikte SHIB coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, SHIB fiyatının yaklaşık 10 gündür 0.000033 dolar ile 0.000038 dolar seviyeleri arasında yatay konsolide işlem gördüğü gözlemlenmektedir.

SHIB için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 0.000038 dolar direnç seviyesi olacaktır. Bu direnç seviyesinin aşılması ve üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sergilenmesinin halinde 0.000045 dolar seviyelerine kadar sert bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Ancak altcoin için bu direnç seviyesi kritik bir öneme sahiptir. Çünkü bu direnç seviyesinin aşılması halinde altcoinin yeni bir yükseliş trendine girmesi muhtemel olacaktır.

SHIBA INU için 0.000046 dolar direnç seviyesi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sergilenmesi halinde 0000057 dolar seviyeleri hedef seviye olacaktır. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde 0.000063 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin gerçekleşmesi muhtemel olacaktır.

SHIB için ayıların satış baskısını arttırması ile aşağı yönlü fiyat hareketleri aktif olacaktır. Altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 0.000033 dolar destek seviyesi olacaktır. Bu destek seviyesinin kırılımı halinde ise 0.0000295 dolar seviyelerine kadar bir düşüşün gerçekleşmesi muhtemel olacaktır.

SHIB Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

SHIBA-INU-12.13-01

 

SHIBA INU (SHIB) teknik analizimizle birlikte, SHIBA INU’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz günlük grafikte, SHIB fiyatının 20 ve 50 günlük basit hareketli ortalamaların altında işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Bu da altcoin için negatif olmakla birlikte düşüş trendinin aktif olduğunu göstermektedir.

Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde 20 günlük basit hareketli ortalamanın aşılması ve istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması durumunda kısa vadeli bir yükseliş trendi aktif olacaktır. Ancak yükselişin devam edip 50 günlük basit hareketli ortalamanın aşılması halinde ise orta-uzun vadeli bir yükseliş trendinin aktif olması muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizgi altında aşağı yönlü seyrediyor. RSI’ın aşağı yönlü seyrine devam edip aşırı satış bölgesine gitmesi halinde altcoin için derin bir düşüş trendi aktif olabilir. Ancak RSI’ın yukarı yönlü seyretmesi ile fiyat iyileşmelerinin olması muhtemel olacaktır.

SHIBA INU Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

0.000033

0.000038

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook